Wszystkie promocje

Strona główna > Produkty > Aparaty cyfrowe > Klasa D

Olympus D-750

Olympus D-750

Zdjęcia do pobrania:

Olympus D-750 black right
D-750 black right

Olympus D-750 black front
D-750 black front

Olympus D-750 purple right
D-750 purple right

Olympus D-750 purple front
D-750 purple front

Olympus D-750 silver right
D-750 silver right

Olympus D-750 silver front
D-750 silver front

Olympus D-750
D-750

 


Ceny spadają, potencjał zoomu rośnie - Olympus D-760 oraz D-750 oferują fantastyczną wartość. Nowe, zaawansowane technicznie kompaktowe aparaty fotograficzne Olympus oferują jeszcze więcej w niższej cenie.


Pierwsza generacja kompaktowych aparatów fotograficznych z serii Olympus D udowodniła, że nie musisz wydawać fortuny, by mieć doskonale wyglądający aparat z mocnym zoomem, smukłym metalowym korpusem, oraz całym pakietem dających wiele radości funkcji. Obecnie nadchodzi już druga generacja tych modeli. Nowe aparaty D-760 oraz D-750 zachowały wyróżniającą się, w pełni metalową konstrukcję swoich poprzedników – a ponadto zyskały nowy, utrzymany nieco w stylistyce retro, wygodny uchwyt z przodu. Rzut oka na mocne zoomy tych modeli pokazuje, dlaczego inżynierowie Olympus zdecydowali się na dodanie uchwytu. Uchwyt znacznie ułatwia stabilne trzymanie aparatu i pomaga unikać poruszonych zdjęć. Aparat D-750 dysponuje 10-krotnym superszerokokątnym zoomem optycznym (24-240mm*), natomiast D-760 ma 12.5-krotny zoom (24-300mm*). Dzięki wysokiej jakości obrazu zdjęć i filmów modele te zyskują doskonałą reputację. Aparat D-760 i D-750 będą dostępne w połowie marca 2012.

 

Jesteś na bieżąco

Zajęci ludzie nie planują sesji zdjęciowych. Szansa uchwycenia szczególnego ujęcia po prostu trafia się i wówczas potrzebny jest Ci aparat, który jest nie tylko prosty w obsłudze, lecz także ma wszechstronny obiektyw i całą gamę zaawansowanych technicznie funkcji wspomagających fotografowanie. To właśnie zapewniają modele D-760 oraz D-750 – a dodatkowo wyróżnia je wyjątkowo piękny design. Zastosowane w aparatach superszerokokątne obiektywy zoom stanowią prawdziwy wyjątek w tej kategorii cenowej. Dopełnieniem obiektywu jest wygodnie ukształtowany uchwyt, który pomaga w stabilnym trzymaniu aparatu, gdy korzystasz z wysuniętego zoomu. Przy tego rodzaju zdjęciach sprawdza się także Podwójna Stabilizacja obrazu redukująca poruszenia zdjęcia związane z niedostrzegalnymi drganiami aparatu przy naciskaniu spustu migawki, czy też szybko poruszającymi się obiektami. Jest to szczególnie ważne przy rejestrowaniu filmów HD. Niezależnie od tego, czy mniejsze, czy też większe doświadczenie fotograficzne, mając do dyspozycji 16 megapikseli, możliwość korzystania z wysokich czułości ISO, oraz całą gamę wyrafinowanych elektronicznych pomocy takich jak i-Auto czy śledzący AF, bez trudu uzyskasz najwyższą jakość obrazu z jakiej znany jest Olympus. 

 

Jesteś zawsze atrakcyjny

Mając do czynienia aparatami D-760 czy D-750, nie musisz martwić się, że nie zdążyłaś poprawić makijażu przed zrobieniem zdjęcia. Opracowany przez Olympus Tryb Upiększania i Retuszu zadba o piękny wygląd twarzy nawet trzech postaci w kadrze znacznie szybciej, niż Ty zdążysz przygotować się do zdjęcia. Niczym zestaw do makijażu, umożliwia on stosowanie rozmaitych środków, począwszy od kredki konturowej, aż po cienie do oczu i wygładzający cerę puder. Naprawdę wiele radości sprawia retusz twarzy, by była niczym z okładek kolorowych magazynów. Tryb Upiększania i Retuszu nie jest jedyną funkcją serii D, która pozwala na przekształcanie rzeczywistości i podkreślanie jej określonych aspektów. Aparat fotograficzny D-760 wykonuje także zdjęcia 3D, które można obejrzeć na ekranie odpowiedniego do tego celu telewizora. Po zarejestrowaniu obrazów – zarówno zdjęć jak i filmów – można wzbogacić je o cały szereg dodatkowych efektów. Aparaty D-760 oraz D-750 dysonują dziewięcioma magicznymi filtrami Olympus, w przeciwieństwie do większości konkurencyjnych kompaktowych aparatów fotograficznych, niemal wszystkie z tych filtrów można stosować zarówno do filmów, jak i zdjęć. Obydwa aparaty D będą dostępne w marcu 2012 r.

Jakość obrazu:

 • 12.5-krotny superszerokokątny zoom optyczny 24-300mm* dla doskonałych zbliżeń i zdjęć grupowych (D-750: 10-krotny super szerokokątny zoom optyczny - 24-240mm*).
 • Filmowanie 720p HD z dźwiękiem, to obrazy filmowe o doskonałej jakości.
 • 16 megapikselowej jakości pełnoformatowe filmy, zdjęcia i wydruki. 
 • Podwójna Stabilizacja obrazu, by zmniejszyć poruszenie zdjęć przy fotografowaniu szybko poruszających się obiektów.

Design:

 • Ciekawie wkomponowany w korpus, wygodny uchwyt zapewniający stabilne trzymanie aparatu i redukujący poruszenie obrazu przy korzystaniu z dłuższych ogniskowych obiektywu.
 • Smukły, w pełni metalowy korpus o niebanalnym wzornictwie i mocnej konstrukcji.

Walory użytkowe:

 • 3 calowy kolorowy ekran LCD (460,000 punktów) dla wygodnego kadrowania, sprawdzania, oraz prezentowania zdjęć.
 • Detekcja Twarzy oraz Technologia Kompensacji Cienia, by możliwie najlepiej uchwycić twarze fotografowanych postaci.
 • Tryb Inteligentnej Automatyki (i-Auto) oraz Śledzenie AF dla łatwego wprowadzania ustawień i określania ostrości.
 • Programy tematyczne dla automatycznych ustawień pasujących do określonych warunków i motywów fotografowania (np. Krajobraz, Scena nocna).

Kreatywność i wszechstronność:

 • Tryb Upiększania dla dodania efektów retuszu nawet dla trzech postaci w kadrze, ukrywa na zdjęciu niepożądane skazy cery .
 • Kompatybilność z kartą Eye-Fi dla automatycznego bezprzewodowego przenoszenia zdjęć na strony internetowe i do komputera osobistego.
 • Magiczne filtry dla dodawania kreatywnych efektów do filmów HD oraz/lub zdjęć: Punk, Pop Art, Fotografia otworkowa, Szkic, Rybie oko, Zmiękczona ostrość, Migotanie (tylko zdjęcia), Akwarela oraz Odbicie.

Inne istotne funkcje:

 • Oprogramowanie [ib] do przeszukiwania, katalogowania i przeglądania zdjęć wg osób, miejsc lokalizacji lub wydarzeń.
 • Technologia HDMI dla sterowania aparatem jednym pilotem zdalnego sterowania w przypadku podłączania aparatu do sprzętu HD (tylko model D-760).
 • ISO 80 do 1600.
 • Kompatybilność z kartami pamięci SDHC oraz SDXC **.
 • Wbudowana lampa błyskowa.
 • Instrukcja obsługi zintegrowana w aparacie.
 • Ładowanie poprzez USB.

* Ekwiwalent dla formatu 35mm.
** SD jest znakiem handlowym SD Card Association. UHS Speed Class nie jest wspierane.

 

Dokumenty do pobrania:

D-760_D-750_EU final_POL.doc [Rozmiar: 60 kB]
D-750 specyfikacja techniczna.doc [Rozmiar: 67 kB]
Dodatek_Appendix_OPR1_POL.doc [Rozmiar: 80 kB]

 

 

Aktualności Produkty Pobierz Pasjonaci Serwisy

Aktualności

Nowości

Cennik

Marcin Dobas

E-M1 Service Plus

Promocje

Aparaty

Katalog

Jacek Kowalczyk

OM-D

RSS

Audio

Reklamy

Janusz Walczak

PEN

Akcesoria

Logotypy

Wacław Wantuch

Olympusclub.pl

Lornetki

Sebastian Kawa

Facebook

© Olympus

Terms of Use

Ochrona prywatności

Znak firmowy

Cookies