Wszystkie promocje

Strona główna > Produkty > Aparaty cyfrowe > Smart

Olympus STYLUS VG-180

Olympus VG-180

Zdjęcia do pobrania:

Olympus VG-180
VG-180 black Product 000

Olympus VG-180
VG-180 black Product 010

Olympus VG-180
VG-180 black Product 350

Olympus VG-180
VG-180 black ProductTop 001

Olympus VG-180
VG-180 black Product 181

Olympus VG-180
VG-180 black Product 180

Olympus VG-180
VG-180 red Product 000

Olympus VG-180
VG-180 red Product 010

Olympus VG-180
VG-180 red Product 350

Olympus VG-180
VG-180 red ProductTop 001

Olympus VG-180
VG-180 red Product 181

Olympus VG-180
VG-180 red Product 180


16mln


x5


wide_26mm


i_auto


beauty_makeup


magic


face_detection


af_tracking


beauty_mode


usb


lcd_2.7


eye_fi


sd_xc

Superszerokie spojrzenie i wyjątkowo smukły korpus.Kompaktowe modele Smart VR-370 oraz VG-180, to aparaty na każdą okazję


Czy istnieje dobry aparat fotograficzny zaawansowany technologicznie, który idealnie zmieści się w Twojej kieszeni? Odpowiedzią jest nowa generacja eleganckich i smukłych aparatów STYLUS Smart zaprojektowanych przez Olympus: VR-370 oraz VG-180. Nowy, stylowy VR-370 wygląda jak prosty w obsłudze kompaktowy aparat fotograficzny ale wyróżniający go 12.5-krotny optyczny zoom oraz superszerokokątne możliwości ogniskowej 24mm* sprawiają, że model ten staje się czymś więcej. Zastosowany obiektyw oznacza, że będziesz uzyskiwać lepsze zdjęcia i filmy HD. Podwójna Stabilizacja Obrazu eliminuje niepożądane poruszenie zdjęć, a Ty możesz wzbogacać je o specjalne efekty 10 Magicznych Filtrów, takich jak np. Miniatura, która nada ujęciom fascynujący wygląd miniaturowego świata modeli. Przy jeszcze niższym wydatku można sięgnąć po atrakcyjny VG-180 z jego wyjątkowym szerokokątnym obiektywem będącym 5-krotnym zoomem optycznym (26-130mm*). Inne doskonałe właściwości tego modelu obejmują 16-megapikselowy sensor CCD, dziewięć Magicznych Filtrów dla zdjęć oraz tryb i-Auto, który rozpoznaje różne typy scen i automatycznie dobiera najlepsze ustawienia dla zdjęcia. Aparat VR-370 będzie dostępny począwszy od kwietnia, a przygotowano go w czarnej, srebrnej, czerwonej oraz niebieskiej kolorystyce, VG-180 przygotowano w czerwonej i czarnej tonacji. 

 

Wspaniały świat przez obiektyw
Seria aparatów fotograficznych Smart zawsze zwracała na siebie uwagę atrakcyjnym designem i łatwością obsługi. Ale nie każdy wie, że aparaty te dysponują wspaniałym potencjałem zoomu – a także szerokokątnym obiektywem. Przy zakresie ogniskowych 24-300mm*, aparat VR-370 udostępnia niezwykle zróżnicowaną perspektywę do komponowania ujęć bez potrzeby zmiany ustawień czy obiektywu, jak ma to miejsce w znacznie droższych aparatach fotograficznych. Jeśli chcesz zmieścić na zdjęciu dużą grupę osób, a fotografujesz z niewielkiej odległości, wówczas VR-370 zapewni Ci szeroką perspektywę. Znane pomniki, rozległe krajobrazy lub po prostu cały pokój dzieciaków – każdy z tych motywów możesz z łatwością zmieścić w kadrze bez potrzeby cofania się choćby o krok. Podobnie ma się rzecz z 12.5-krotnym zoomem optycznym. Sprawia on, że możesz znaleźć się znacznie bliżej wydarzeń uzyskując bardziej interesujące i silniej przemawiające do odbiorcy zdjęcia oraz materiały filmowe. Dzięki temu VR-370 jest idealny do spontanicznych ujęć, jakich nie zapewnią żadne inne kompaktowe aparaty fotograficzne w tej cenie. Wraz z 16 megapikselami, automatycznymi ustawieniami, dziesiątką Magicznych Filtrów oraz Podwójną Stabilizacją Obrazu eliminującą poruszenie zdjęć jest to naprawdę doskonały, wszechstronny aparat. 
Dwa przemyślane rozwiązania zasługują na szczególną uwagę, również dlatego, że nie są one typowe dla tej klasy sprzętu. Pierwsze, to kompatybilność z Eye-Fi™, która pozwala na bezprzewodowy transfer danych do komputera osobistego lub Internetu poprzez opcjonalną kartę Eye-Fi™. Drugie, to elegancka metalowa krawędź na przednim panelu aparatu VR-370. Ułatwia ona wyjęcie aparatu z kieszeni, zwłaszcza w pośpiechu, i sprawia, że aparat nie wyślizgnie się tak łatwo z ręki. 

 

Po prostu fantastyczne zdjęcia 
Jeśli kupujesz elegancko wyglądający ale tani aparat, jakość obrazu jest zwykle pierwszym rozczarowaniem, jakie Cię spotyka. Nasze propozycja w postaci modelu VG-180 zdecydowanie zrywa z tym stereotypem. Nowy aparat ma na tyle dobry obiektyw, że za każdym razem możesz uzyskiwać wspaniałe zdjęcia i filmy wideo – z wyrazistością, jaką daje 16-megapikseli. Otrzymujesz ponadto precyzyjny 5-krotny zoom optyczny pozwalający na tworzenie ostrych zbliżeń i ciekawych szerokich ujęć od ogniskowej 26mm* - co sprawdza się zwłaszcza w przypadku zdjęć grupowych, fotografii architektury i krajobrazów. Podobnie jak VR-370, aparat VG-180 sam zajmuje się wszystkimi ustawieniami wykorzystując do tego tryb i-Auto. Jeśli rzeczywiście tego potrzebujesz, możesz także cyfrowo zwiększyć zakres powiększenia z 5- do 20-krotnego. Po zrobieniu zdjęć z łatwością dodasz do nich efekty specjalne korzystając z jednego spośród dziewięciu Magicznych Filtrów. Nowy filtr Miniatury przekształca, za jednym dotknięciem przycisku, zwykłe sceny w czarujący miniaturowy świat – wzbogacając kontrast, kolorystykę oraz zawężając głębię ostrości. Także wszystko inne w naszych aparatach fotograficznych z serii Smart jest równie proste. 

Najważniejsze cechy i funkcje:

  • Superszerokokątny obiektyw będący 12.5-krotnym zoomem optycznym (24-300mm*) dla wygodnego kadrowania zbliżeń i ujęć szerokokątnych (VG-180: 5-krotny szerokokątny zoom optyczny, 26-130mm*)
  • Filmowanie 720 HD z dźwiękiem dla rejestrowania filmów z jakością HD (VG-180: filmowanie VGA z dźwiękiem)
  • 16 megapikselowy sensor CCD dla wysokiej jakości pełnowymiarowych filmów, zdjęć i odbitek 
  • Podwójna stabilizacja obrazu redukująca poruszenie obrazu na zdjęciach (VG-180: Cyfrowa stabilizacja obrazu)
  • 3 calowy kolorowy ekran LCD (460,000 punktów) dla wygodnego kadrowania ujęć oraz przeglądania i prezentowania zdjęć (VG-180: 2.7 calowy kolorowy ekran LCD 230,000 punktów)
  • 10 Magicznych Filtrów dla dodawania kreatywnych efektów do filmów HD i/lub zdjęć (VG-180: 9 Magicznych Filtrów tylko dla zdjęć)
  • Kompatybilność z kartą Eye-Fi™ dla automatycznego bezprzewodowego ładowania zdjęć na strony internetowe i do komputera osobistego

* ekwiwalent dla formatu małoobrazkowego

Eye-Fi jest znakiem handlowym Eye-Fi, Inc.

Specyfikacja produktów może ulec zmianie bez uprzedzenia. Najnowszą specyfikację można sprawdzić na stronach internetowych Olympus http://www.olympus-europa.com.

Opis poszczególnych funkcji dostępny jest w zamieszczonym online Dodatku: http://www.olympus-europa.com/corporate/rmt/media/corporate_1/press_release_content/Appendix_EU.pdf

 

Dokumenty do pobrania:

Smart press release_EU_POL.doc
Appendix_EU_Jan_30th_correction1_POL.doc

 

 

 

Strona produktu:

http://www.olympus.pl/site/pl/c/cameras/digital_cameras/smart/vg_180/index.html

 

 

 

 

Aktualności Produkty Pobierz Pasjonaci Serwisy

Aktualności

Nowości

Cennik

Marcin Dobas

E-M1 Service Plus

Promocje

Aparaty

Katalog

Jacek Kowalczyk

OM-D

RSS

Audio

Reklamy

Janusz Walczak

PEN

Akcesoria

Logotypy

Wacław Wantuch

Olympusclub.pl

Lornetki

Sebastian Kawa

Facebook

© Olympus

Terms of Use

Ochrona prywatności

Znak firmowy

Cookies