AKADEMIA FOTOGRAFII PODWODNEJ OLYMPUSA [ZAKOŃCZONE]

Marka Olympus kojarzy się nie tylko z doskonałym sprzętem fotograficznym ale również z unikatowym system akcesoriów przeznaczonych do fotografii podwodnej. Wodoszczelne obudowy do aparatów, podwodne lampy błyskowe, konwertery, porty i uchwyty; to wszystko można wykorzystać schodząc pod powierzchnie wody, aby poszerzyć swoje fotograficzne horyzonty.

Na poligonie fotografii podwodnej
Pragnąc umożliwić darmowe przetestowanie naszych aparatów, obudów i akcesoriów, Olympus Polska rozpoczął współpracę z firmą Nautica Safari (organizatorem zagranicznej turystyki nurkowej), otwierając Akademię Fotografii Podwodnej, której zadaniem jest nauka zasad fotografowania pod wodą i promocja tej pasjonującej dziedziny fotografii.

Uczyć się od ekspertów
Akademia będzie działała tam, gdzie na co dzień można nurkować i fotografować, czyli w bazach Nautica Safari w Chorwacji oraz podczas safari nurkowych w Egipcie i w Sudanie. Korzystając z wieloletniego doświadczenia instruktora fotografii podwodnej Piotra Stósa oraz jego współpracowników, goście Akademii zdobędą umiejętności obejmujące: konfigurację i konserwację sprzętu, fotografowanie w różnych warunkach oświetleniowych, wybór tematu i kompozycję obrazu. Tutaj również możecie zrobić swój pierwszy kurs nurkowy.

Chcemy aby nasze produkty oraz pomoc profesjonalnych instruktorów pozwoliła sympatykom marki Olympus, cieszyć się udanymi zdjęciami podwodnego świata, dbając równocześnie o środowisko przyrodnicze i bezpieczny przebieg nurkowania

Gdzie można przetestować aparaty:

  • W okresie 01.06-26.09.2015 – w bazach nurkowych Nautica na wyspie Hvar w miejscowości Stari Grad oraz na wyspie Vis w mieście Vis.
  • W okresie 02.10-12.12.2015 podczas safari nurkowych w Egipcie i Sudanie organizowanych przez Nautica Safari.

Jaki sprzęt będzie dostępny?
W każdej z baz Nautica oraz na każdym safari do dyspozycji gości będzie:

  • Olympus PEN E-PL7 z obiektywem M.ZUIKO 14-42mm EZ w obudowie PT-012
  • Olympus Tough TG-860 w obudowie PT-057
  • Olympus Tough TG-4 w obudowie PT-056
  • Lampa błyskowa ze światłem prowadzącym UFL-3

Na jakich zasadach można wypożyczyć sprzęt?
Sprzęt fotograficzny i akcesoria będą dostępne za darmo dla wszystkich klientów baz nurkowych Nautica w Chorwacji oraz uczestników safari nurkowych w Egipcie i Sudanie.

Strony:
http://www.nautica.pl
http://www.olympus.pl

oraz na stronach Facebook:
Nautica Safari – https://www.facebook.com/nauticasafari
Nautica Hvar Dive Center – https://www.facebook.com/nauticahvardive
Nautica Vis Diving Center – https://www.facebook.com/nauticavis
Olympus Polska – https://www.facebook.com/OlympusPolska
Olympus Fotolotni – https://www.facebook.com/OlympusFOTOLOTNI

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Promocje