Aleksandra Jaskółowska – Pasjonatka OLYMPUS

Aleksandra Jaskółowska

Aleksandra Jaskółowska – podróżniczka i autorka międzynarodowego bloga o podróżach i aktywnym stylu życia  Travel and Keep Fit (www.travelandkeepfit.com). Odwiedziła ponad 70 krajów na 6 kontynentach. Z wykształcenia jest psychologiem społecznym i obecnie pisze pracę doktorską z tej dziedziny. Ludzkie zachowanie osadzone w różnych kulturach jest jej pasją i to właśnie badania międzykulturowe, które prowadzi były jednym z powodów jej podróży.

Studiowała i pracowała naukowo m.in. w Korei Południowej, Japonii, Australii, Stanach Zjednoczonych i Włoszech. Wierzy w to, że podróżowanie jest najlepszym sposobem, żeby poznać siebie oraz innych ludzi, a także nauczyć się, że istnieje więcej niż jeden model na życie. W październiku 2017 roku ukazała się jej pierwsza książka podróżnicza: Ameryka Południowa – śladami cudów natury o jej kilkumiesięcznej wyprawie szlakiem najbardziej zadziwiających miejsc stworzonych przez naturę.

Fotografowanie przyrody i krajobrazów w najpiękniejszych zakątkach ziemi jest dla niej najlepszym pretekstem do kolejnych podróży.

Strona internetowa

Facebook

Pasjonaci OLYMPUS