Fotospacery z OLYMPUSEM: Mazowsze – miejsca nieoczywiste.

Fotospacery_z_OLYMPUSEM_01.

Największe polskie województwo to nie tylko Warszawa. To 85 miast, 314 gmin i ponad 9000 wsi. W dolinach Wisły, Bugu, Narwi i Pilicy kryje się wiele ciekawych, malowniczych, ale i zupełnie nieoczywistych miejsc, które każdego miesiąca Fotospacery.pl będą odkrywać z aparatami OLYMPUS. Zdjęcia zrobione podczas fotospacerów wydrukuje firma Epson.

Rok 2017 zapowiada się dla miłośników fotografii niezwykle dynamicznie. Fotospacery.pl, we współpracy z firmami OLYMPUS i Epson, zaplanowały jedenaście wypraw w „nieoczywiste”, czyli niekoniecznie najbardziej popularne, a czasami wręcz zaskakujące zakątki Mazowsza. Każdy fotospacer będzie miał również charakter warsztatowy. Uczestnicy zdobędą wiedzę dotyczącą konkretnych technik i zagadnień fotograficznych.

OLYMPUS od początku towarzyszył grupie Fotospacery.pl, poczynając od serii przechadzek po Warszawie w 2013 i 2014 roku. Tegoroczny projekt jest doskonałą okazją do odnowienia naszej fotograficznej współpracy. Firma OLYMPUS udostępnia uczestnikom fotospacerów swoje najnowsze aparaty z wymienną optyką oraz szeroką gamę obiektywów M.Zuiko Digital PRO, od najjaśniejszego 25 mm 1:1.2 PRO do 300 mm PRO.

Uroki Mazowsza będzie można zachować na tradycyjnych fotografiach wydrukowanych na nowatorskich drukarkach atramentowych firmy Epson wyposażonych w zintegrowane systemy zewnętrznego zasilania atramentem (tzw. ITS).

Fotospacery z OLYMPUSEM z cyklu „Mazowsze — miejsca nieoczywiste” będą odbywać się zarówno w Warszawie, jak i w innych miastach Mazowsza. Zapraszamy między innymi do Podkowy Leśnej, Konstancina-Jeziorny, Czerska czy Pułtuska. Planowane są także wyprawy przyrodnicze do Kampinosu, wzdłuż Świdra, a także do innych urokliwych miejsc.

Daty kolejnych Fotospacerów z OLYMPUSEM to:

Ogłoszenia o kolejnych wyprawach będą pojawiały się między innymi na stronach:
http://partner.olympus.pl/warsztaty/
http://www.fotospacery.pl
https://www.facebook.com/fotospacerypl

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Aparaty OLYMPUS OM-D

Promocje OLYMPUS