Gorąca Oferta Olympus na chłodne dni – aż do 650 zł wraca na konto [ZAKOŃCZONA]

Gorąca Oferta Olympus na chłodne dni - aż do 650 zł wraca na konto

Jaśniejsze obiektywy na ciemniejsze miesiące

Promocja „Gorąca Oferta na chłodne dni” jest doskonałą okazją dla fotografów, którzy chcą profesjonalnie przygotować się do reportażu w trakcie jesiennych i zimowych krótkich dni.

Po sukcesie letniej promocji, obejmującej aparaty OM-D i PEN, Olympus postanowił przygotować dla posiadaczy OM-D nową ofertę na chłodne, jesienne dni. Tym razem dotyczy ona wybranych, superjasnych obiektywów klasy Premium, które potrafią perfekcyjnie uchwycić wyjątkowe, nastrojowe światła oraz piękne, nasycone kolory w trakcie jesienny i zimowych sesji fotograficznych.


 

Promocja została zakończona: ZOBACZ AKTUALNĄ PROMOCJĘ >>

 


 

Właściciele aparatów systemu Mikro Cztery Trzecie, którzy od 1 października 2015 do 31 stycznia 2016 kupią jeden z pięciu stałoogniskowych obiektywów M.ZUIKO, otrzymają bonus w wysokości nawet do 650 zł. Dodatkowo, przy zakupie aparatu OM-D E-M1 można otrzymać bonus w wysokości 430 zł.

Szczegóły dotyczące promocji oraz informacje na temat obiektywów objętych promocją znajdują się na stronie: www.olympus.eu/bonus

Jesienna oferta Olympusa daje możliwość atrakcyjnego zakupu wysokiej klasy sprzętu optycznego, aby znacząco poprawić możliwości fotograficzne posiadanego zestawu. Wszystkie obiektywy objęte promocją należą do serii M.ZUIKO Premium i są obiektywami stałoogniskowymi. Oznacza to, że oferują one niezwykle jasne, stałe przysłony o wartościach od 1:1.8 do 1:2.8. Mimo świetnych parametrów w dalszym ciągu są lekkie i kompaktowe. Dzięki tym cechom nadają się idealnie do robienia najwyższej jakości, nieporuszonych zdjęć. Doskonale spisują się w trakcie wymagających pod względem oświetlenia, jesiennych i zimowych dni. Obiektywy te perfekcyjnie współpracują z najwydajniejszą na świecie**, 5-osiową stabilizacją obrazu, która stała się znakiem rozpoznawczym aparatów Olympusa z serii OM-D.

Jesień i zima oferują fotografom wiele inspirujących i intrygujących tematów do zdjęć: od grzybów w lesie, lazurowego nieba, połyskujących jesiennymi kolorami liści, przez zamglone brzegi rzek i pokryte kroplami rosy pajęcze sieci, na lodowych soplach kończąc.

Obiektywy objęte promocją posiadają szeroki zakres ogniskowych. Zaczynając od M.ZUIKO DIGITAL 17mm 1:1.8 idealnego do zdjęć z fascynującą perspektywą i kończąc na M.ZUIKO DIGITAL ED 75mm 1:1.8, który sprawdzi się przy zdjęciach portretowych z pięknie rozmytym tłem.

Pięć jasnych obiektywów

M.Zuiko lenses

Użytkownicy aparatów Olympus mogą wybrać jeden, lub więcej, stałoogniskowych obiektywów z poniższej listy:

  • M.ZUIKO DIGITAL 17mm 1:1.8. Ultrajasna przysłona 1:1.8 pozwala na ujęcia z niezwykłą, przyciągającą wzrok perspektywą. Idealny do zdjęć w słabszych warunkach oświetleniowych bez użycia statywu. Odpowiednik dla 35mm: 34mm.
  • M.ZUIKO DIGITAL 25mm 1:1.8. Obiektyw, który powinien znajdować się w każdej fotograficznej torbie. Posiada pole widzenia zbliżone do pola widzenia ludzkiego oka, oferuje piękny bokeh i imponującą minimalną odległość ustawienia ostrości. Odpowiednik dla 35mm: 50mm.
  • M.ZUIKO DIGITAL 45mm 1:1.8. Doskonały do zachwycających portretów z pięknie rozmytym tłem, z idealną głębią ostrości i żywymi kontrastami. Obiektyw doskonale nadaje się także do nagrywania filmów. Odpowiednik dla 35mm: 90mm.
  • M.ZUIKO DIGITAL ED 60mm 1:2.8 Macro. Obiektyw przeznaczony do zdjęć makro, z wewnętrznym systemem ustawiania ostrości opartym na „floating lenses”. Odporny na kurz i zachlapania, z minimalną odległością ostrzenia wynoszącą tylko 19 cm. Odpowiednik dla 35mm: 120mm.
  • M.ZUIKO DIGITAL ED 75mm 1:1.8. Obiektyw dla koneserów najwyższej jakości fotografii portretowej. Oferuje bezkompromisową jakość obrazu, zachwycający bokeh, żywe kontrasty, precyzję na całej powierzchni zdjęcia, wysoką rozdzielczość optyczną oraz bardzo małą aberrację chromatyczną. Odpowiednik dla 35mm: 150mm.

Fotografom, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał posiadanych obiektywów na aparacie OM-D E-M1 „Gorąca Oferta na chłodne dni” zapewni podwójną korzyść – oprócz oszczędności, zyskają także nowe, niezwykłe możliwości fotograficzne.

Aparat OM-D E-M1

Olympus OM-D E-M1

Wielokrotnie nagradzany, w momencie swojego debiutu w 2013 roku OM-D E-M1 był najbardziej zaawansowanym technologicznie aparatem dostępnym na rynku. Dzięki aktualizacji oprogramowania, przygotowanemu z myślą o profesjonalnych zastosowaniach, Olympus zachowa pozycję lidera. Aktualizacja, która pojawi się pod koniec listopada, zawiera 18 znaczących usprawnień i funkcji. Właściciele E-M1 mogą również skorzystać z programu Service Plus, który jest dostępny dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Warunki i regulamin promocji oraz lista dostępnych obiektywów dostępne są na stronie:
www.olympus.eu/bonus

Każdy obiektyw i aparat Olympus może zostać bezpłatnie objęty dodatkową, sześciomiesięczną gwarancją*** po rejestracji produktu na platformie MyOlympus.

** stan na październik 2015
*** sześć miesięcy dodatkowej gwarancji w kraju zakupu.

Szczegóły akcji promocyjnej mogą ulec zmianie bez wcześniejszej zapowiedzi. Aktualne warunki znajdują się na stronie www.olympus-europa.com.

Dodatkowy można zyskać biorąc udział w promocji „Książeczka Rabatowa Olympus”

KSIĄŻECZKA RABATOWA OLYMPUS - nawet do 900 zł rabatu przy zakupie akcesoriów

Kup wybrany aparat z serii Olympus OM-D i skorzystaj z kuponów rabatowych na dodatkowe akcesoria. Książeczka zawiera kupony rabatowe uprawniające do zakupu obiektywów, lamp błyskowych i uchwytów Olympus z rabatem do 900 zł! Zobacz szczegóły promocji >>

Zysk z połączenia promocji „Gorąca Oferta” oraz „Książeczka Rabatowa”

olympus_ksiazeczka_rabatowa_tabela_polaczonego_zysku

Zobacz promocję „Książeczka Rabatowa Olympus” >>

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Ulotka promocji [pdf]

Obiektywy M.Zuiko

Olympus OM-D E-M1

Strona promocji

Wszystkie Promocje Olympus