II Ogólnopolski Konkurs Fotografii Kulinarnej – do wygrania trzy aparaty Olympus OM-D E-M10

OM-D_E-M10_coffeetable__Mood_002Nie ważne, że nie potrafisz gotować. Ważne, że jesteś profesjonalnym fotografem. W konkursie liczy się pomysł na aranżację zdjęcia i technika wykonania. Do wygrania trzy aparaty Olympus OM-D E-M10.

II Ogólnopolski Konkurs Fotografii Kulinarnej jest skierowany do fotografów, którzy specjalizują się w fotografii kulinarnej. Idea konkursu narodziła się podczas rozmów z kucharzami i przedstawicielami branży HoReCa, którzy mają ogromne oczekiwania wobec profesjonalnych fotografów. Prawidłowo wykonane i przygotowane zdjęcie jest głównym narzędziem marketingowym w rękach restauracji, hoteli oraz producentów produktów spożywczych, portali i blogów oraz wydawnictw kulinarnych. Z uwagi na fakt, iż wszelkie płaszczyzny, na których można promować kulinaria i żywność cieszą się ogromną popularnością, zaistniała potrzeba wyłonienia i nagrodzenia najzdolniejszych fotografów w tej dziedzinie sztuki.

Kategorie konkursowe:

  • Profesjonalni fotografowie kulinarni
  • Blogerzy kulinarni
  • Amatorzy fotografowania

Nagrody konkursowe:

  • 3 x Olympus OM-D E-M10
  • 20 x warsztaty fotograficzne w Zamku Gniew

Strona konkursowa:
http://www.kucharze.pl/konkursy/fotografia-kulinarna/

 

OM-D_E-M10_EZ-M1442EZ_silver__Product_000Olympus OM-D E-M10
OM-D E-M10 z przełomowym M.ZUIKO DIGITAL 14-42 mm 1:3.5-5.6 EZ jest super-smukłym aparatem systemu Mikro Cztery Trzecie, który oferuje zaawansowaną technologię OM-D, najbardziej płaski na świecie zoom standardowy*, solidną metalową obudowę i ponadczasowy dobry wygląd. Wyjątkowo jasny i super ostry wizjer elektroniczny (EVF) w E-M10, pokazując wszystkie niezbędne szczegóły sterowania aparatem, jest znacznie większy, niż wizjery małych lustrzanek. Dotykowy 3-calowy ekran LCD o 1037k punktów można odchylić i z łatwością wykonać zdjęcia z wysokiego i niskiego położenia. Można nastawić ostrość i wyzwolić migawkę, po prostu dotykając ekranu palcem! Świetne dla wszystkich zdjęć z ręki: system 3-osiowego stabilizatora obrazu w korpusie E-M10, zarówno dla zdjęć nieruchomych i filmów Full HD: automatycznie koryguje niepożądany ruch, minimalizuje rozmycia czy wstrząsy dla dobrej jakości wyników z każdym obiektywem, jaki używasz. Nasz FAST AF jest ultra-szybkim systemem AF o wysokiej precyzji, który obejmuje wszystkie potrzeby w trakcie fotografowania, a nawet zapewnia doskonałe śledzenie poruszających się obiektów – dzięki czemu fotografowanie dynamicznych scen jest łatwiejsze niż kiedykolwiek! Jak na najbardziej przystępny aparat OM-D, model E-M10 oferuje niewiarygodną sprawność dla tych, którzy teraz serio szukają sposobu na swoją fotografię.

* stan na grudzień 2013

plakat

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Strona konkursowa