John Porter i Nergal w obiektywie OLYMPUS OM-D

Kto jest kim? Kto kogo zmienił? Kto i czym ryzykował? Kto i co wygrał? Szczery wywiad dla magazynu CGM z Nergalem i Johnem Porterem o nowym projekcie „Me And That Man”.

PORTER – Nie, nic nie braliśmy pod uwagę. Ciągle są takie te głupie pytania, czy braliśmy pod uwagę, do kogo jest to adresowane, itd. Po prostu jak się robi coś, to się robi, a nie duma. Później się dopiero zaczynasz zastanawiać, co zrobić z tym towarem (śmiech).

NERGAL – Ja mam wrażenie, że my wielu rzeczy o tej płycie, o zespole i o przyszłości dowiemy się od was… od dziennikarzy, fanów. My wyrzuciliśmy z siebie coś, co było naturalne. Sztuka jest dla mnie formą defekacji, opróżniania systemu z emocji. MATM to twór na wskroś organiczny, anty-korporacyjny. Ja zawsze głęboko wierzę, że prawda się zawsze obroni… a czasem nawet sprzeda.

Przeczytaj cały wywiad >>

Zdjęcia wykonano aparatem OM-D E-M1 Mark II. Autorką zdjęć jest Ewelina Eris Wójcik / mfk.com.pl

Fotografia Koncertowa

Zdjęcia z koncertów to jedna z najtrudniejszych odmian fotografii, wymagająca od fotografa znakomitego warsztatu, umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach oraz pracy pod presją czasu. OLYMPUS POLSKA rozpoczął współpracę z profesjonalną agencją fotografii koncertowej Music Foto Kolektiv. W ramach tej współpracy udostępnia aparaty fotograficzne z lini OM-D oraz najwyższej jakości profesjonalne obiektywy M.ZUIKO DIGITAL

Music Foto Kolektiv: Marcin Bąkiewicz, Artur Rawicz i Rafal Kudyba

Marcin Bąkiewicz, Artur Rawicz i Rafal Kudyba

Agencja Music Foto Kolektiv dostarcza najlepszych zdjęć z koncertów i festiwali. Tworzą ją Marcin Bąkiewicz, Artur Rawicz i Rafał Kudyba. Wieloletnie doświadczenie, tysiące koncertów – tych klubowych i tych stadionowych, wszystkie rodzaje festiwali – od najmniejszych po największe w Europie. W fotografii koncertowej nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Realizuje sesje wizerunkowe dla muzyków i zespołów na potrzeby promocji, do materiałów prasowych. Przygotowuje relacje z koncertów, planów teledysków, backstage. Dokumentuje pracę w studio, produkcję koncertów i tras. W 2015 roku nawiązali współpracę z firmami FotoForma i Olympus, czego efektem były I Warsztaty Fotografii Koncertowej na Cieszanów Rock Festiwal. Od października 2015 są ambasadorami marki OLYMPUS w Polsce.

Dlaczego OM-D?

ID: 21369
Każdy aparat z linii OM-D został stworzony, aby zapewniać niezwykłą jakość zdjęć. Szybkość działania, idealna precyzja i szeroki wybór kreatywnych opcji, wszystko opakowane w ponadczasowy, najwyższej jakości design. Zaawansowane rozwiązania, jak Elektroniczny Wizjer, sprawiają, że te aparaty są o krok przed innymi. Więcej >>