KSIĄŻECZKA RABATOWA OLYMPUS – nawet do 900 zł rabatu przy zakupie akcesoriów! [ZAKOŃCZONA]

olympus-podwojna-promocja-1200x400

KSIĄŻECZKA RABATOWA OLYMPUS - nawet do 900 zł rabatu przy zakupie akcesoriów

Kup wybrany aparat z serii Olympus OM-D i skorzystaj z kuponów rabatowych na dodatkowe akcesoria. Książeczka zawiera kupony rabatowe uprawniające do zakupu obiektywów, lamp błyskowych i uchwytów Olympus z rabatem do 900 zł!

Zasady Promocji

  1. Promocja trwa w terminie od 1.10.2015 r. do 31.01.2016 r. przy zakupie jednego z modeli Olympus OM-D: EM-10, EM-10 Mark II, EM-5 Mark II w dowolnym zestawie handlowym.
  2. Kupony promocyjne na zakupy akcesoriów Olympus w promocyjnych cenach ważne są przez 6 miesięcy od dnia zakupu aparatu Olympus OM-D.
  3. Kupony promocyjne zrealizować można tylko i wyłącznie w punkcie sprzedaży w którym dokonano zakupu aparatu Olympus OM-D.
  4. Kupony ważne są tylko z wypełnionymi danymi: model / wersja aparatu OM-D, numer seryjny aparatu, data sprzedaży, pieczątka sklepu.
  5. Dodatkowy można zyskać biorąc jednocześnie udział w promocji: Gorąca Oferta Olympus na chłodne dni

OM-D_2

Sklepy biorące udział w Promocji

Dodatkowy zysk

olympus_ksiazeczka_rabatowa_tabela_zysku

Dodatkowy można zyskać biorąc jednocześnie udział w promocji „Gorąca Oferta Olympus”

Goraca-Oferta-OLYMPUS_1024x512_v1
Po sukcesie letniej promocji, obejmującej aparaty OM-D i PEN, Olympus postanowił przygotować dla posiadaczy OM-D nową ofertę na chłodne, jesienne dni. Tym razem dotyczy ona wybranych, superjasnych obiektywów klasy Premium, które potrafią perfekcyjnie uchwycić wyjątkowe, nastrojowe światła oraz piękne, nasycone kolory w trakcie jesienny i zimowych sesji fotograficznych. Właściciele aparatów systemu Mikro Cztery Trzecie, którzy od 1 października 2015 do 31 stycznia 2016 kupią jeden z pięciu stałoogniskowych obiektywów M.ZUIKO, otrzymają bonus w wysokości nawet do 650 zł. Dodatkowo, przy zakupie aparatu OM-D E-M1 można otrzymać bonus w wysokości 430 zł. Zobacz szczegóły promocji >>

Zysk z połączenia promocji „Książeczka Rabatowa” oraz „Gorąca Oferta”

olympus_ksiazeczka_rabatowa_tabela_polaczonego_zysku
Zobacz promocję „Gorąca Oferta” >>

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Informacja prasowa [pdf]

Komplet materiałów [zip]

Promocja „Gorąca Oferta na chłodne dni”

Promocje Olympus