LUXTORPEDA w obiektywie OLYMPUS OM-D

LUXTORPEDA w obiektywie aparatu OLYMPUS OM-DLuxtorpeda rozpędza się coraz bardziej. Koncert, który odbył się 27.11.2015 w warszawskiej Stodole był kolejnym ponad 2-godzinnym występem, na którym można było usłyszeć utwory z zapowiadanej na wiosnę nowej płyty zespołu.

Zobacz zdjęcia z koncertu wykonane aparatem OLYMPUS OM-D E-M1 oraz obiektywami M.Z.D. 12-40mm F2.8 oraz M.Z.D. 40-150mm F2.8.

Fotografia Koncertowa

Zdjęcia z koncertów to jedna z najtrudniejszych odmian fotografii, wymagająca od fotografa znakomitego warsztatu,  umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach oraz pracy pod presją czasu.  OLYMPUS POLSKA rozpoczął współpracę z profesjonalną agencją fotografii koncertowej Music Foto Kolektiv. W ramach tej współpracy udostępnia aparaty fotograficzne z lini OM-D oraz najwyższej jakości profesjonalne obiektywy M.ZUIKO DIGITAL

Music Foto Kolektiv: Marcin Bąkiewicz, Artur Rawicz i Rafal Kudyba

Marcin Bąkiewicz, Artur Rawicz i Rafal Kudyba

Agencja Music Foto Kolektiv dostarcza najlepszych zdjęć z koncertów i festiwali. Tworzą ją Marcin Bąkiewicz, Artur Rawicz i Rafał Kudyba. Wieloletnie doświadczenie, tysiące koncertów – tych klubowych i tych stadionowych, wszystkie rodzaje festiwali – od najmniejszych po największe w Europie. W fotografii koncertowej nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Realizuje sesje wizerunkowe dla muzyków i zespołów na potrzeby promocji, do materiałów prasowych. Przygotowuje relacje z koncertów, planów teledysków, backstage. Dokumentuje pracę w studio, produkcję koncertów i tras.  W 2015 roku nawiązali współpracę z firmami FotoForma i Olympus, czego efektem były I Warsztaty Fotografii Koncertowej na Cieszanów Rock Festiwal.

Dlaczego OM-D?

ID: 21369
Każdy aparat z linii OM-D został stworzony, aby zapewniać niezwykłą jakość zdjęć. Szybkość działania, idealna precyzja i szeroki wybór kreatywnych opcji, wszystko opakowane w ponadczasowy, najwyższej jakości design. Zaawansowane rozwiązania, jak Elektroniczny Wizjer, sprawiają, że te aparaty są o krok przed innymi. Więcej >>

 

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Music Foto Kolektiv

Promocje Olympus