Mój wigilijny stół – bezpłatny e-book Kingi Paruzel ze świątecznymi przepisami.

Mój wigilijny stół – bezpłatny e-book Kingi Paruzel ze świątecznymi przepisami.

Przygotuj się do świąt wraz z Kingą Paruzel, finalistką pierwszej polskiej edycji MasterChef. E-book pełen jest przepisów na wspaniałe potrawy wigilijne oraz zachwycających zdjęć wykonanych aparatem OLYMPUS OM-D z obiektywami M.ZUIKO DIGITAL ED 60 mm f/2.8 Macro oraz ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm

Mój wigilijny stół – bezpłatny e-book Kingi Paruzel ze świątecznymi przepisami.

Jak pisze Kiga Paruzel:
W tym e-booku chciałbym podzielić się z Wami moimi przepisami na Święta Bożonarodzeniowe. To zbiór który łączy tradycję i nowoczesność. Przygotowując sama Wigilię odwołuję się do naszych starych, rodzinnych receptur z ponad 100 letnią tradycją, do cudownych przepisów mojej teściowej i do moich wariacji na temat zdrowych Świąt. Każdy etap mojego życia wniósł coś nowego i to widoczne jest na tym stole. Pragnę abyście spędzili wyjątkowe Święta, aby wszystko co przygotujecie pachniało i smakowało cudownie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.kingaparuzel.pl i pobrania bezpłatnego e-booka „Mój wigilijny stół”, doskonałego połączenia sztuki kulinarnej z fotografią.

Pobierz bezpłatny e-book [pdf]

Kinga ParuzelKinga Paruzel
Finalistka pierwszej polskiej edycji kulinarnego show MasterChef. Autorka bloga kulinarnego www.kingaparuzel.pl. Pasjonatka fotografii kulinarnej, twórczyni e-booków. Ceniona przez zawodowców i tych, którzy na co dzień korzystają z jej przepisów. Chcąc rozwijać się w dziedzinie kulinariów skończyła studia w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku: Food Design (projektowanie kulinariów).

 

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

OM-D E-M1

Promocje Olympus