Music Foto Kolektiv

Music Foto Kolektiv: Marcin Bąkiewicz, Artur Rawicz i Rafal Kudyba

Music Foto Kolektiv: Marcin Bąkiewicz, Artur Rawicz i Rafal Kudyba

Agencja Music Foto Kolektiv dostarcza najlepszych zdjęć z koncertów i festiwali. Tworzą ją Marcin Bąkiewicz, Artur Rawicz i Rafał Kudyba. Wieloletnie doświadczenie, tysiące koncertów – tych klubowych i tych stadionowych, wszystkie rodzaje festiwali – od najmniejszych po największe w Europie. W fotografii koncertowej nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Realizuje sesje wizerunkowe dla muzyków i zespołów na potrzeby promocji, do materiałów prasowych. Przygotowuje relacje z koncertów, planów teledysków, backstage. Dokumentuje pracę w studio, produkcję koncertów i tras. W 2015 roku nawiązali współpracę z firmami FotoForma i Olympus, czego efektem były I Warsztaty Fotografii Koncertowej na Cieszanów Rock Festiwal.

Koncert SLASH
Legendarny gitarzysta wystąpił w łódzkiej Atlas Arenie.  Do zdjęć użyto aparatu OLYMPUS OM-D E-M1 oraz obiektywów M.Z.D.12-40mm F2.8, M.Z.D.40-150mm F2.8, M.Z.D.8mm F1.8. Autorem zdjęć jest Marcin Bąkiewicz.

Koncert KAYAH
Znana i ceniona wokalistka Kayah wystąpiła w klubie Stodoła z okazji 20-lecia płyty „Kamień”. Zobacz zdjęcia z koncertu wykonane aparatem OLYMPUS OM-D E-M1 oraz obiektywami M.Z.D. 12-40mm F2.8 oraz M.Z.D. 40-150mm F2.8. Autorem zdjęć jest Marcin Bąkiewicz.
Koncert ZAZ 
Francuska wokalistka wystąpiła w stołecznej hali Koło.  Do zdjęć użyto aparatu OLYMPUS OM-D E-M1 oraz obiektywów M.Z.D 40-150mm F2.8, M.Z.D 7-14mm F2.8, M.Z.D 12-40mm F2.8. Autorem zdjęć jest Marcin Bąkiewicz.
Koncert RIVERSIDE
Wyprzedanym do ostatniego miejsca koncertem w Stodole formacja Riverside zakończyła imponującą trasę koncertową promującą ostatnią płytę.  Do zdjęć użyto aparatu OLYMPUS OM-D E-M1 oraz obiektywów  M.Z.D.12-40mm_F2.8 oraz M.Z.D.40-150mm_F2.8. Autorem zdjęć jest Artur Rawicz.
Koncert LUXTORPEDA
Luxtorpeda rozpędza się coraz bardziej. Koncert w warszawskiej Stodole był kolejnym ponad 2-godzinnym występem na którym można było usłyszeć numery z zapowiadanej na wiosnę nowej płyty zespołu.  Do zdjęć użyto aparatu OLYMPUS OM-D E-M1 oraz obiektywów  M.Z.D.12-40mm_F2.8 oraz M.Z.D.40-150mm_F2.8.

Strona internetowa

Facebook

Ambasadorzy i Pasjonaci OLYMPUS