Nowa książka Kingi Paruzel „NIE… ZWYKŁA KUCHNIA” i zachywcające zdjęcia wykonane aparatem Olympus OM-D E-M5

Kinga Paruzel

Kinga Paruzel, finalistka pierwszej polskiej edycji MasterChef, wydała kolejną książkę „NIE… ZWYKŁA KUCHNIA bo każdy jest inny”. Książka pełna jest przepisów na wspaniałe potrawy oraz zachwycających zdjęć wykonanych aparatem Olympus OM-D E-M5 z obiektywem M.ZUIKO DIGITAL ED 60 mm f/2.8 Macro oraz ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm

Jak pisze Kinga Paruzel: „Kiedy miłość, ciekawość i tradycja spotykają się z kulinarną pasją, powstaje smak idealny – taka jest moja książka. Stanowię dowód na to, że nigdy nie jest za późno, aby odkryć w sobie kulinarne szaleństwo. Doprawiłam tę książkę miłością do jedzenia i pięknych obrazów. Nie… zwykła kuchnia – bo każdy jest inny to zbiór ponad 100 wyjątkowych, autorskich przepisów, pomysłów na nietuzinkowy lekki deser, porad, jak zabawić się smakiem, a przede wszystkim drogowskaz, jak zdrowo i łatwo gotować.”

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.kingaparuzel.pl i zakupu książki „NIE… ZWYKŁA KUCHNIA bo każdy jest inny”.

E-M5_OM-D_front+lens_s_mE-M5: wielokrotnie nagradzany aparat systemowy OM-D

Olympus czerpiąc z 40-letniego dziedzictwa serii OM wprowadza całkiem nową generację w postaci aparatu OM-D, modelu charakteryzującego się pierwszym na świecie systemem 5-osiowej stabilizacji obrazu (IS), która eliminuje efekty poruszenia przy fotografowaniu i filmowaniu. Użytkownik może w pełni docenić efekty tej redukcji patrząc przez celownik, korzystając przy tym z najszybszego auto-focusa wśród wszelkich aparatów z wymiennymi obiektywami (włączając w to cyfrowe lustrzanki). Więcej >>

Kinga ParuzelKinga Paruzel
Finalistka pierwszej polskiej edycji kulinarnego show MasterChef. Autorka bloga kulinarnego www.kingaparuzel.pl. Pasjonatka fotografii kulinarnej, twórczyni e-booków. Ceniona przez zawodowców i tych, którzy na co dzień korzystają z jej przepisów. Chcąc rozwijać się w dziedzinie kulinariów skończyła studia w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku: Food Design (projektowanie kulinariów).

 

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Strona Kingi Paruzel

Olympus OM-D E-M5

Promocje Olympus