Oferta specjalna dla użytkowników Olympusa na kursy Tomasza Zienkiewicza

Oferta specjalna dla użytkowników Olympusa na kursy Tomasza Zienkiewicza

Chcesz, by Twoje zdjęcia były jeszcze lepsze? Szukasz sposobów i technik na skuteczny i szybki retusz? Naucz się jak sprawnie osiągnąć świetne efekty i nadać swoim zdjęciom wyjątkowy klimat oraz w jaki sposób przykuć uwagę odbiorcy i zyskać rozpoznawalność w sieci.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla użytkowników aparatów Olympus, w której można otrzymać rabat na zakup profesjonalnych kursów online przygotowanych przez fotografa Tomasza Zienkiewicza.

Jako użytkownik aparatów Olympus otrzymasz rabat w wysokości 10% na wszystkie dostępne kursy.

Tomasz_Zienkiewicz_zieniuTZN_1759-Edit-sensual-fb
Tomasz_Zienkiewicz_p1398871001-5-1
Tomasz_Zienkiewicz_p1398871253-5
Tomasz_Zienkiewicz_p1398871937-5
Tomasz_Zienkiewicz_p1398872724-4
Tomasz_Zienkiewicz_p1398878151-5
Tomasz_Zienkiewicz_p1398880327-5
Tomasz_Zienkiewicz_p1398880896-5

foto. Tomasz Zienkiewicz

Kurs Lightroom

Tomasz_Zienkiewicz_lightroomChcesz się dowiedzieć jak z Twoich zdjęć wydobyć „to coś” już w Adobe Lightroom? Zobaczysz, jak w kilku krokach osiągnąć świetne efekty i nadać swoim zdjęciom wyjątkowy klimat. Dzięki kursowi retuszu online będziesz mógł tworzyć wyróżniające się zdjęcia, zarządzać swoją biblioteką zdjęć i przygotowywać je do publikacji w sieci i wydruku. Nauczysz się także, w jaki sposób przykuć uwagę odbiorcy oraz jak zadbać o swoją rozpoznawalność w sieci. Ułożysz też swój retusz tak, by był łatwy, przyjemny i nie zabierał Ci czasu.

 • Ponad 4,5 godziny materiału
 • Oglądasz kiedy chcesz
 • 13 modułów wiedzy
 • To nie jest kurs wyłącznie o Lightroomie: dowiesz się jak myśleć o zdjęciach, jak usprawnić cały swój proces i uprzyjemnić pracę. I jak zadbać o Twoją widoczność w sieci

Przykładowy odcinek

Kurs Photoshop

Tomasz_Zienkiewicz_PhotoshopNaucz się jak sprawnie osiągnąć świetne efekty i nadać swoim zdjęciom wyjątkowy klimat oraz w jaki sposób przykuć uwagę odbiorcy i zyskać rozpoznawalność w sieci. Retusz dla fotografów. To najszybsza i najłatwiejsza droga do opanowania programu Adobe Photoshop, używanego zarówno przez początkujących, jak i zawodowych fotografów. Retusz zdjęć nie musi być skomplikowany. Przez lata upraszczałem swój retusz by był prosty i przyjemny. Jeżeli podobają Ci się moje zdjęcia, to zachęcam – może i Tobie przypadnie do gustu moje proste podejście i ułatwisz swój retusz.

 • Ponad 10 godzin materiału szkoleniowego
 • Wszystkie aktualizacje w cenie
 • Zamknięta grupa wsparcia dla uczestników

Tomasz Zienkiewicz

Tomasz_Zienkiewicz

Przygodę z fotografią zaczynałem od trybu auto i strzelania wszystkiego co wpadnie przed obiektyw. Trochę mi zajęło by zrozumieć, że fotografowanie osób to zupełnie inna bajka niż strzelanie ładnych pejzaży. Liczy się światło, współpraca z modelką, retusz czy rozwiązywanie wyzwań technicznych i pokonywanie swoich słabości.

Fotografia tak mnie zafascynowała, że po pewnym czasie udało mi się z niej zrobić ‚pracę marzeń’ i przeszedłem z pracy w korpo na własne, już na „pełny etat”.

Warsztaty prowadzę od ponad 4 lat i mam ten przywilej, że spotykam się na nich z niesamowitymi ludźmi z pasją. Mam nadzieję, że i my się spotkamy.

Jak skorzystać z oferty specjalnej?

 • Wejdź na http://sklep.zieniu.pl/
 • Wybierz interesujący Cię kurs
 • W polu „Coupon code” wprowadzić kod: Olympus i kliknij APPLY COUPON
 • Otrzymasz rabat w wysokości 10%
 • Na następnej stronie w polu „Uwagi do zamówienia” podaj model swojego aparatu Olympus i nr seryjny body.

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Promocje OLYMPUS

Warsztaty OLYMPUS