Olympus i Cyfrowe.pl zapraszają na KOLOSY w Gdyni

kolosy_1

Już w najbliższy weekend Cyfrowe.pl wraz z Olympus Polska zapraszają na wspólne stoisko podczas 18. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów – Kolosów (za rok) 2015. Impreza odbywa się w dniach 11-13 marca 2016 w Gdynia Arena. Podczas imprezy swoją prezentację poprowadzi również fotograf podróżniczy – Marcin Dobas.

Kolosy 2016 plakat B2 (500x707+3 mm).inddKolosy już w najbliższy weekend. Rozpoczynamy w piątek i jesteśmy aż do niedzieli. A co ciekawego będzie można zobaczyć na naszym stoisku? Z pewnością do przetestowania znajdzie się sporo sprzętu Olympus – zarówno odporna na wszystko seria Tough, jak i linia fantastycznych bezlusterkowców OM-D i PEN. Poza sprzętem dostępne będą akcesoria marek Peak Design oraz Pro-mounts.

Zapraszamy również na prezentację Marcina Dobasa „Tajniki fotografii podróżniczej”, która odbędzie się w sobotę o godz. 17.10, w Sali Seminaryjnej w Gdynia Arena.

Czeka na Was dużo ciekawych prezentacji podróżniczych oraz my. Będziemy dostępni przez cały weekend. W hali Gdynia Arena od piątku do niedzieli będzie też można oglądać prace prezentowane w ramach wystawy FotoGlob.

Zapraszamy serdecznie!

Marcin DobasMarcin Dobas
Fotograf National Geographic Polska specjalizuje się głównie w fotografii podróżniczej, krajobrazowej, przyrodniczej oraz podwodnej. Jest Ambasadorem marki Olympus oraz członkiem międzynarodowego teamu fotografów Olympus Visionaries. Ukończył studia na wydziale geologii Uniwersytetu Warszawskiego i pracuje jako ratownik górski i pilot wycieczek. Marcin spędził wiele czasu w takich miejscach jak Svalbard, Nowa Zelandia, Norwegia, Tajlandia, Nepal, Malezja, Szwecja, Finlandia, Maroko, Egipt, czy Wielka Brytania koncentrując się na fotografowaniu dzikiej przyrody i krajobrazów tych miejsc. Od lat podróżuje z aparatem docierając do najdalszych zakątków Ziemi. Zdjęcia i relacje z jego podróży publikowane były w wielu krajach: w magazynach, przewodnikach i albumach.

 

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

KOLOSY – strona imprezy

Promocje OLYMPUS