OLYMPUS na Jurajskim Festiwalu Fotograficznym

5_Juraski_Festiwal_Fotograficzny

Zapraszamy serdecznie na V edycję Jurajskiego Festiwalu Fotograficznego. Impreza odbędzie się w dniach 23-25 lutego 2018 r., w Hotelu Fajkier Wellness&SPA w Lgocie Murowanej k/Kroczyc.

Tegorocznym tematem przewodnim jest (NIE)REALNY ŚWIAT. Będzie fotogenicznie i bardzo kreatywnie. Połączenie świata twórców, świata reportażu i pasjonatów fotografii. W programie przewidziano m.in.: spotkania z mistrzami fotografii, wykłady, warsztaty, prezentacje sprzętu, obróbkę graficzną i wydruki. Podczas festiwalu będzie można spotkać Pasjonata Olympus Przemysława Michalaka – autora niesamowitych zdjęć makro. Warsztat praktyczny poprowadzi Przemysław Jakubczyk.

Przemysław Michalak – Pasjonat OLYMPUS

Przemyslaw_Michalak1Urodził się w 1975 roku w Nakle nad Notecią. Głównym motywem jego prac jest przyroda, zwłaszcza w skali makro. To właśnie fotografii makro poświęcił kilka ostatnich lat swojego fotograficznego życia. Fascynuje go to co małe, niewidoczne gołym okiem. Jest typem podglądacza, uwielbia pokazywać detaliczność. Niechętnie bierze udział w konkursach (laureat jednej z edycji konkursu Olympus Fotolotni), autor kilku zakontraktowanych sesji fotograficznych, jednak nie jest to jego domena. To co robi, woli traktować jako formę wypoczynku i odskoczni od codziennego życia.

Termin i miejsce

23-25 Luty 2018 roku. Hotelu Fajkier Wellness&SPA w Lgocie Murowanej k/Kroczyc.

Rejestracja

http://jurajskifestiwalfotograficzny.pl/

Do pobrania:

Warsztaty OLYMPUS

Promocje OLYMPUS

Ambasadorzy i Pasjonaci OLYMPUS