OMD_E-M1_Mark_II_KeyVisual_2016-09__Mood_LP_450_01OMD_E-M1_Mark_II_KeyVisual_2016-09__Mood_LP_450_02

Seria OLYMPUS OM-D została stworzona po to, aby sprostać wymaganiom profesjonalnych fotografów. Jednak OM-D E-M1 Mark II przewyższa wszelkie oczekiwania, jakie można mieć wobec aparatu z wymienną optyką. Nowy bezlusterkowiec oferuje najwyższą jakość zdjęć i nieporównywalną szybkość działania. OM-D E-M1 Mark II ma ogromne możliwości. Jego szybkość działania, mobilność i jakość zdjęć zaspokoją oczekiwania fotografów, niezależnie od tego, jaką tematyką się zajmują. To doskonały aparat dla profesjonalistów fotografujących dziką naturę, reporterów, podróżników oraz fotografów pracujących w studiu.

OM-D E-M1 Mark II jest najszybszy w swojej kategorii, oferuje bezprecedensową szybkość zdjęć seryjnych i nowy, niezwykle wydajny system autofokusa. System ten oparty jest na detekcji fazy, wykorzystuje punkty krzyżowe oraz własny procesor. Nie bez znaczenia jest także zdecydowanie krótszy czas reakcji migawki. W trybie cichym, jeśli korzystamy z ciągłego AF i śledzenia AE, OM-D E-M1 Mark II potrafi zapisywać zdjęcia w formacie RAW z rozdzielczością 20,4 Mpix i najlepszą w klasie prędkością 18 kl/s. Z zablokowanym AF i AE szybkość zapisu klatek wzrasta i osiąga poziom 60 kl/s.

E-M1_Mark_II_LP_121_punktow_krzyzowych

121 punktów krzyżowych

Im więcej tym lepiej, szczególnie jeśli chodzi o śledzenie istotnych informacji. Właśnie dlatego system AF, oparty na detekcji fazy, wykorzystuje aż 121 sensorów, wszystkie typu krzyżowego.

E-M1_Mark_II_LP_121_wyswietlanie_punktow_sledzacych_obiekt

Wyświetlanie punktów śledzących obiekt

Dzięki wyświetlaniu grupy sensorów śledzących obiekt bezpośrednio na ekranie w trybie AF Tracking, można jeszcze łatwiej i wygodniej kontrolować ostrość podczas fotografowania obiektów w ruchu.

E-M1_Mark_II_LP_Tryb_AF_Target

Tryb AF Target

Obsługa trybu AF Target została uproszczona do minimum: tylko 4 kluczowe opcje i przycisk szybkiej akcji. Wszystko po to, aby ułatwić i przyśpieszyć pracę – czyli to, czego oczekują profesjonaliści.

E-M1_Mark_II_LP_Kompaktowe_wymiary

Kompaktowe wymiary

Nawet z zamocowanym superteleobiektywem M.ZUIKO PRO, E-M1 Mark II jest lżejszy i bardziej kompaktowy od cyfrowych lustrzanek. Zapewnia większą swobodę i pozwala na wygodne fotografowanie z ręki.

E-M1_Mark_II_LP_Pojemna_bateria

Pojemna bateria

Nie stracisz żadnego ujęcia. Nowa bateria Li-Ion pozwala zrobić więcej zdjęć, przy znacząco krótszym czasie ładowania. Dzięki wyświetlanej na procentowej wartości naładowania masz lepszą kontrolę nad energią.

E-M1_Mark_II_LP_Solidna_konstrukcja

Solidna konstrukcja

Dobrze zaprojektowany system uszczelek sprawia, że E-M1 Mark II jest odporny na kurz, zachlapania i mróz do -10 °C. Możesz fotografować nim w każdych warunkach.

E-M1_Mark_II_LP_Sensor_20

Sensor 20,4M Live MOS

Nowy, wysokiej czułości sensor wykorzystuje każdy piksel dostarczonego przez optykę obrazu, aby zapewnić bogatą gradację i jeszcze lepszą jakość zdjęć, także przy korzystaniu z wyższej czułości. To zasługa powłok antyrefleksyjnych, umieszczonych bezpośrednio na sensorze, redukujących rozbłyski i odbicia.

E-M1_Mark_II_LP_Procesor_obrazu_TruePic_VIII

Procesor obrazu TruePic VIII

E-M1 Mark II wyposażony jest w nowy procesor obrazu, korzystający z podwójnego, czterordzeniowego systemu, i ulepszony AF oparty na detekcji fazy. W połączeniu z sensorem Live MOS 20M gwarantują niewiarygodną szybkość autofokusa i wysoką jakość zdjęć.

E-M1_Mark_II_LP_Nagrywanie_filmow_4K

Nagrywanie filmów 4K

E-M1 Mark II obsługuje formaty 4K (3840 x 2160) i C4K (4096 x 2160), dlatego doskonale sprawdza się także podczas rejestrowania filmów. Dzięki nagrywaniu z częstotliwością 30 lub 24 kl./s i maksymalnemu transferowi 237Mbps masz możliwość nagrywania filmów w kinowym standardzie i formacie 4K.

E-M1_Mark_II_LP_5-osiowa_stabilizacja_obrazu

5-osiowa stabilizacja obrazu

Przeprojektowany specjalne dla E-M1 Mark II mechanizm stabilizacji obrazu zapewnia korekcję aż do 6,5 EV i w znacznym stopniu eliminuje ruchy aparatu spowodowane drżeniem rąk. Ten rewolucyjny system stabilizacji doskonale współpracuje również z filmowymi funkcjami E-M1 Mark II.

Obiektywy M.ZUIKO Pro

Najnowocześniejsza seria obiektywów M.Zuiko Digital — M.Zuiko PRO — łączy w sobie 80 lat rozwoju technologii optycznej z wyrafinowaną wiedzą o konstruowaniu układów optycznych. Obiektywy M.Zuiko PRO to najwyższa jakość we wszystkich aspektach. Jakość obrazu, odporność konstrukcji na czynniki atmosferyczne, trwałość oraz sprawność obsługi są wysoko oceniane przez profesjonalistów na całym świecie.

E-M1_Mark_II_LP_pro_service

OLYMPUS SERVICE PRO

Program OLYMPUS SERVICE PRO, stworzony z myślą o E-M1 Mark II i obiektywach M.ZUIKO DIGITAL, sprosta potrzebom profesjonalnych fotografów. Dzięki niemu możesz skoncentrować się na tym, co najważniejsze: na fotografowaniu. Wybierz pakiet, który najbardziej Ci odpowiada, zarejestruj swój aparat OM-D E-M1 Mark II i aktywuj usługę PRO Service w MyOLYMPUS.


1068x250-zamien-na-E-M1-Mark-II_01Oddaj swój stary aparat i zyskaj bonus na nowy OLYMPUS OM-D E-M1 Mark II

Zasady Oferty Specjalnej:
  1. Wydrukuj i wypełnij krótki formularz
  2. Przynieś do punktu sprzedaży swój stary aparat (lub lustrzankę) wraz z formularzem
  3. Oddaj swój stary aparat i uzyskaj od Olympus bonus w wysokości 800 zł na zakup aparatu OM-D E-M1 Mark II
  4. Czas trwania akcji: 01.07.2017 r. – 31.08.2017 r. lub do wyczerpania zapasów

Gdzie kupić

obiektywy_abfoto

obiektywy_beiks

logo_camfoto_240x84

obiektywy_cyfrowe

obiektywy_digital24

obiektywy_eoko

logo_euromega_240x84obiektywy_fotoaparaciki

obiektywy_fotoforma

fotopoker_240x84

obiektywy_fotojoker

obiektywy_fotopanorama

obiektywy_fotoplus

obiektywy_fotostrada

obiektywy_fotozakupy

obiektywy_notopstryk

obiektywy_proclub

obiektywy_winmar