OLYMPUS PEN zdobywa nagrodę Red Dot Design i nawiązuje współpracę z berlińską projektantką Malaiką Raiss

OLYMPUS PEN zdobywa nagrodę Red Dot Design i nawiązuje współpracę z berlińską projektantką Malaiką Raiss
PEN E-PL8 zdobywa prestiżową nagrodę Red Dot Design. Najnowszy bezlusterkowiec firmy OLYMPUS został doceniony przez jury za doskonałe połączenie formy i funkcji. Zachwycający design aparatu podkreślają piękne akcesoria powstałe we współpracy z berlińską projektantką mody Malaiką Raiss.

OLYMPUS PEN E-PL8 łączy przeszłość z teraźniejszością. Stylowy brąz oraz inne klasyczne kolory obudowy sprawiają, że aparat dodaje wyjątkowego charakteru każdej stylizacji. E-PL8 to nie tylko zachwycający design. Technologia OLYMPUS pozwala użytkownikom robić zdjęcia i rejestrować filmy najwyższej jakości, ułatwia przesyłanie plików do smartfonów i udostępnianie ich w mediach społecznościowych.

W opinii międzynarodowego jury Red Dot, składającego się z 40 ekspertów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, „lekki i kompaktowy PEN E-PL8 to doskonałe połączenie projektowania w stylu retro, najwyższej jakości materiałów i najnowocześniejszej technologii”.

OLYMPUS to producent aparatów fotograficznych, który jako pierwszy już w 2015 roku wprowadził na rynek szeroką gamę modnych dodatków do jednej kategorii aparatów – wszystkich modeli OLYMPUS PEN. Przez wiele lat w większości krajów zakupu aparatów z wymienną optyką dokonywali w 90% mężczyźni. OLYMPUS zmienił ten trend. W ciągu ostatnich dwóch lat proporcje uległy znacznej zmianie i wynoszą teraz 50/50, a w niektórych krajach aparaty z wymienną optyką są częściej kupowane przez kobiety.*

OLYMPUS docenia pomysłowość i aktywność kobiet w sieci. PEN E-PL8 to aparat, który rozwija kreatywność, przyciąga łatwością obsługi i wysoką jakością obrazu. Jest lekki i kompaktowy, w przeciwieństwie do tradycyjnych aparatów DSLR można mieć go zawsze pod ręką.

W 2016 roku, wraz z wprowadzeniem na rynek nowego modelu PEN, firma OLYMPUS rozszerzyła gamę Akcesoriów Fashion. Wyjątkowe skórzane paski na rękę oraz ramię, m.in. Oriental Nights, Arizona Dreaming, a także Blue Bon Boom, powstały dzięki współpracy z berlińską projektantką Malaiką Raiss.

Nowe akcesoria OLYMPUS PEN można obejrzeć na stronie https://my.olympus-consumer.com/pen_generation

PEN_E-PL8_white_hand_strap_Blue_Bon_Boom__Mood_005 PEN_E-PL8_brown_shoulder_strap_Oriental_Nights__Mood_003 PEN_E-PL8_brown_shoulder_strap_ArizonaDreaming_Viennawedekind__Mood_015

* Dane opracowane na podstawie rejestracji aparatów w serwisie MyOLYMPUS.

 

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

OLYMPUS E-PL8 – strona produktu

Promocje OLYMPUS

Warsztaty OLYMPUS