Olympus Service Plus – wyjątkowy aparat zasługuje na wyjątkowe traktowanie!

Olympus_service_plus_E-M1Olympus Service Plus. Stworzony z myślą o Twoim aparacie E-M1. Dołącz do Service Plus i korzystaj z wszechstronnej obsługi. Bezpłatnie, szybko i wygodnie.

6-MIESIĘCZNA DODATKOWA GWARANCJA
Głęboko wierzymy w jakość i wytrzymałość naszych produktów. Gdy dołączysz do Service Plus, przedłużymy gwarancję Twojego E-M1 o 6 miesięcy.

SPECJALNA INFOLINIA
Jako osoba korzystająca z Service Plus, otrzymasz numer telefonu specjalnej infolinii serwisowej. Będziesz mógł porozmawiać z ekspertem, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące wyjątkowych technologii zastosowanych w E-M1.

USŁUGA OSOBISTEGO ODBIORU
To mało prawdopodobne, ale jeśli Twój zarejestrowany E-M1 będzie wymagał sprawdzenia lub naprawy, osobiście go od Ciebie odbierzemy. Zadzwoń na otrzymany numer Service Plus i ustal datę oraz miejsce odbioru aparatu.

SZYBKA NAPRAWA
Nigdy nie powinieneś stracić okazji do zrobienia zdjęcia swoim aparatem. Dlatego też, jeśli coś nie działa perfekcyjnie, dołożymy wszelkich starań, by Twój zarejestrowany aparat E-M1 nie spędził w serwisie więcej niż 3 dni*. *Transport nie jest uwzględniony.

Olympus Service Plus:
http://www.olympus.pl/site/pl/c/cameras_support/service_plus/index.html

 

Olympus E-M1 – najlepszy w historii aparat Mikro Cztery Trzecie
Olympus stworzył aparat, który rozwiąże problem właścicieli lustrzanek pełnoklatkowych i APS-C — OM-D E-M1. Lustrzanki cyfrowe są zbyt duże, by mieć je zawsze przy sobie. OM-D E-M1 jest bardziej kompaktowy i doskonale sprawdza się w podróży. Łączy w sobie niewielkie rozmiary systemu Mikro Cztery Trzecie z jakością obrazu właściwą dla lustrzanek cyfrowych. Nowy sensor Live MOS oraz procesor obrazu TruePic VII nowej generacji stanowią gwarancję niezwykłej precyzji i doskonałej jakości obrazu. PODWÓJNY FAST AF, w jaki wyposażono E-M1, przewyższa wydajność autofokusa swojego poprzednika, OM-D E-M5. To jeden z najszybszych na świecie systemów AF, z którego można korzystać, robiąc zarówno standardowe zdjęcia, jak i zdjęcia sekwencyjne. Dzięki PODWÓJNEMU FAST AF do E-M1 podłączymy wiele wymiennych obiektywów. Najnowszy OM-D posiada wizjer elektroniczny o mocy powiększenia pełnoklatkowej lustrzanki wysokiej klasy i unikalny 5-osiowy system stabilizacji obrazu, który zastosowano już wcześniej w OM-D E-M5. E-M1 jest odporny kurz, zachlapania oraz niskie temperatury. Więcej >>

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Olympus E-M1 OM-D