Olympus Street Studio by Arcadius Mauritz

Olympus Street Studio by Arcadius MauritzZapraszamy serdecznie na spotkanie z AMBASADOREM OLYMPUS Arcadiusem Mauritzem, podczas którego będzie można tajniki fotografii portretowej, porozmawiać z utalentowanym fotografem i w luźnej, swobodnej atmosferze spędzić miło czas.

Jak mówi sam Arcadius Mauritz:
Tak sobie myślę, że moja fotografia nie istaniałaby bez Was. W związku z tym postanowiłem „wyleźć” z ciepłego i wygodnego studio na „ulicę”. Między ludzi. Fotografia portretowa to przede wszystkim emocje, a nie ma chyba nic lepszego co podkreślałoby nasze człowieczeństwo. Zapraszam Was więc gorąco do udziału w wydarzeniu, które razem z Olympus Polska i ETNO CAFÉ Warszawa przygotowaliśmy dla Was. Przyjść może ABSOLUTNIE każdy i każdemu kto wyrazi takie życzenie zrobię portret. Wierzę, że to będzie fajny czas! Chodźcie!

Data i miejsce:
9.06.2018 r. (sobota) godz. 12:00-15:00
ETNO CAFE, MARSZAŁKOWSKA 87, WARSZAWA

Arcadius MauritzArcadius Mauritz – Portrecista, fotograf mody. Przede wszystkim artysta, ale i utalentowany rzemieślnik. Twórca, wykładowca, filmowiec. W wolnych chwilach – muzyk (www.suovamusic.pl) . Mówi biegle po angielsku i francusku. Na co dzień mieszka i działa w Warszawie. W swoich autorskich edytorialach modowych stawia na rozmach, awangardę, umiejętne łączenie różnych środków stylistycznych przy jednoczesnym zachowaniu unikalnej prostoty formy. Jako portrecista wyraża swoje uwielbienie dla klasyki oraz kładzie ogromny nacisk na pozytywną relację z osobą fotografowaną. Influencer marek EIZO & Olympus. Arcadius ma na swoim koncie liczne sesje portretowe, modowe, artystyczne oraz publikacje z udziałem Gwiazd polskiego showbiznesu tj. Danuta Stenka, Dorota Gardias, Patricia Kazadi, Agnieszka Kaczorowska, Sławek Uniatowski, Ewelina Lisowska, Ilona Felicjańska, Edyta Herbuś, Anna Karwan, Zofia Wichłacz i wielu innych. Arcadius współpracował z takimi zagranicznymi Gwiazdami jak IMANY, AYO czy Gwiazdą muzycznej sceny alternatywnej – Alissą White-Gluz.