OLYMPUS zaprasza na cykl warsztatów i spotkań z wybitnymi fotografami podczas WORLD TRAVEL SHOW [ZAKOŃCZONE]

OLYMPUS zaprasza na WORLD TRAVEL SHOW — MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE

World Travel Show to miejsce spotkań miłośników podróży dalekich i bliskich. To możliwość poznania najnowszych trendów w turystyce, ciekawych miejsc i znakomita okazja do spotkania się ze znanymi podróżnikami. Bogaty program imprez towarzyszących pozwoli wszystkim odwiedzającym spędzić aktywny weekend. Targi World Travel Show odbędą się w dniach 14-16 października 2016 roku w MIĘDZYNARODOWYM CENTRUM TARGOWO – KONGRESOWYM PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie.

Dla odwiedzających
Zapraszamy do specjalnie przygotowanej STREFY OLYMPUS, której powierzchnia wynosi aż 350 m². Odwiedzający targi znajdą tam wypożyczalnię, strefę Tough!, salę konferencyjną, studio fotograficzne, pokój malowania światłem, strefę spotkań z ambasadorami — Marcinem Dobasem, Jakubem Kaźmierczykiem, Wiktorem Zdrojewskim, Piotrem Stósem — oraz salę fotografii motoryzacyjnej, w której z Tomaszem Kulasem pokażemy, jak fotografować samochód. Na zainteresowanych czeka ponad 40 bloków warsztatowych.

Marcin Dobas - warsztaty fotograficzne

Marcin Dobas – Fotograf National Geographic Polska specjalizuje się głównie w fotografii podróżniczej, krajobrazowej, przyrodniczej oraz podwodnej. Jest Ambasadorem marki Olympus oraz członkiem międzynarodowego teamu fotografów Olympus Visionaries. Ukończył studia na wydziale geologii Uniwersytetu Warszawskiego i pracuje jako ratownik górski i pilot wycieczek. Marcin spędził wiele czasu w takich miejscach jak Svalbard, Nowa Zelandia, Norwegia, Tajlandia, Nepal, Malezja, Szwecja, Finlandia, Maroko, Egipt, czy Wielka Brytania koncentrując się na fotografowaniu dzikiej przyrody i krajobrazów tych miejsc. Od lat podróżuje z aparatem docierając do najdalszych zakątków Ziemi. Zdjęcia i relacje z jego podróży publikowane były w wielu krajach: w magazynach, przewodnikach i albumach. Więcej >>

Jakub Kaźmierczyk - warsztaty fotograficzne

Jakub Kaźmierczyk – jest fotografem specjalizującym się w fotografii kulinarnej, reklamowej, portretowej. Współpracuje z największymi markami przy produktowych sesjach zdjęciowych, jak również jako fotograf wnętrz. Jako ambasador Olympusa prowadzi warsztaty i spotkania, na których nie ma czasu na nudę. Jakub jest również redaktorem Fotoblogia.pl – największego polskiego serwisu o fotografii,i autorem autor testów sprzętu, a także największej w Polsce bazy wideoporadników dotyczących obróbki zdjęć w takich programach, jak Adobe Lightroom, Photoshop czy Capture One. Jest zapalonym turystą i miłośnikiem dobrego jedzenia.

Piotr Stós - warsztaty fotograficzne

Piotr Stós – z wykształcenia jest hydrobiologiem, a z nurkowaniem związany od 30 lat!. Nurkował na Malediwach, Karaibach, Mauritiusie, Galapagos, w Indonezji, Mikronezji, Malezji, Tajlandii, Egipcie, Rosji, Hiszpanii, Włoszech i w Chorwacji. Jest też współwłaścicielem baz nurkowych Nautica Safari w Chorwacji i Egipcie. Jego fotografie podwodne można spotkać na okładkach książek, w czasopismach ilustrowanych, folderach, kalendarzach, plakatach i na stronach internetowych. Piotr jest Ambasadorem Olympusa i instruktorem fotografii podwodnej.

Partnerami stoiska OLYMPUS będą firmy m.in Eizo, Epson, Quadralite, Varta oraz Volvo, które udostępni dwa samochody. specjalnie oklejonym białą folią, Maciej Polak, artysta specjalizujący się w sztuce nowoczesnej z pogranicza grafiki, ilustracji, designu i street artu, stworzy w ciągu trzech targowych dni prawdziwe dzieło sztuki.

Zachęcamy do udziału w 3 spacerach fotograficznych po terenie targów, 3 konkursach fotograficznych oraz do obejrzenia około 70 zdjęć naszych ambasadorów w OLYMPUS & EPSON GALERY.

Szczegółowe informacje
Odwiedzający targi będą mogli bezpłatnie wypożyczyć sprzęt fotograficzny OLYMPUS i przetestować go w naszym studiu, które powstanie dzięki wsparciu firmy Quadralite. Marcin Woźniak, specjalista od oświetlenia, przez cały dzień będzie czekał tu na Państwa pytania. Porad chętnie udzieli również Jakub Kaźmierczyk. Zapraszamy także na Color Show, czyli fotografowanie z użyciem kolorowych proszków Holi. W ciemni fotograficznej zaprezentujemy funkcje Live Time i Live Composite oraz pokażemy, jak malować światłem. Na targach po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć aparat OLYMPUS OM-D E-M1 Mark II oraz przetestować nowe obiektywy.

Data i miejsce
14-16 października 2016 r.
PTAK WARSAWA EXPO al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

Rejestracja
Udział w targach WORLD TRAVEL SHOW wymaga rejestracji, więcej informacji znajduje się na stronie
http://worldtravelshow.pl/

Harmonogram spotkań i szkoleń

Harmonogram spotkań i szkoleń

Harmonogram spotkań [xls]

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Harmonogram spotkań [xls]

Komplet materiałów [zip]

WORLD TRAVEL SHOW

Promocje OLYMPUS