Otwarty Kętrzyński Dzień Fotografii

Otwarty Kętrzyński Dzień FotografiiOLYMPUS zaprasza na Otwarty Kętrzyński Dzień Fotografii, który odbędzie się 4 kwietnia 2018 r. w Kętrzynie. Na to wyjątkowe wydarzenie składać się będą spotkanie autorskie z fotografem Andrzejem Frankowskim oraz sesja fotografii portretowej z modelką. Dla uczestników dostępne będą aparaty OLYMPUS z serii OM-D i PEN oraz obiektywy M.ZUIKO DIGITAL, które będzie można przetestować.

Andrzej „Fetish” Frankowski

Andrzej „Fetish” FrankowskiArtysta charakterystyczny, znany przede wszystkim ze sztuki niezwykle wysublimowanego aktu. Laureat pierwszego i drugiego miejsca prestiżowego konkursu Fotoerotica. Charyzmatyczny instruktor niezliczonych warsztatów i plenerów fotograficznych. Autor i współorganizator wielu wystaw fotograficznych i spotkań autorskich. Twórczość Frankowskiego, można by określić mianem światłoczułego panteizmu, w którym sacrum kobiecości wyniesione zostaje na ołtarze wszechobecnej i wszechwładnej natury. Od strony symbolicznej, kluczem do zrozumienia prac Fetisha jest pojęcie archetypu. Logika kompozycji, miesza się tu z metaforą w postaci sennego omamu, czy słowiańskiego mitu. Dotychczasowym ukoronowaniem jego pracy twórczej, jest album „Kobiety” zawierający 123 fotografie. Przeciwnik schematów, rutyny i bylejakości, miłośnik łucznictwa, kotów i piernika kętrzyńskiego. Zobacz więcej >>

foto. Andrzej „Fetish” Frankowski

Harmonogram

  • 13:00-15:00 – Autorskie spotkanie przy kawie z fotografem Andrzejem Frankowskim i marką OLYMPUS. Porozmawiamy o sztuce, sprzęcie i fotografii w swobodnej atmosferze. Andrzej podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami. Udzieli wskazówek i opowie o swojej przygodzie z fotografią.
  • 15:00-16:00 – Prezentacja sprzętu, rozmowa z autorem o fotografii
  • 16:00-19:00 – Sesja fotograficzna z modelką (fotografia portretowa) w plenerze, podczas której odbędą się ćwiczenia praktyczne, uczestnicy otrzymają wskazówki warsztatowe oraz porady.

Data i miejsce

4 kwietnia 2018 r. (środa)
Kętrzyńskie Centrum Kultury Kętrzyn – ul. Sikorskiego 24a (Galeria na II piętrze)

Dostępny sprzęt marki OLYMPUS

OMD_E-M1_Mark_II_PRO_Lens_family__Product_002Na warsztatach będą obecni doradcy OLYMPUS, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, udzielą wskazówek i zaprezentują unikalne możliwości sprzętu. Będzie możliwość przetestowania aparatów z serii OM-D (w tym najnowszego modelu E-M1 Mark II), PEN, oraz całej gamy profesjonalnych obiektywów M.ZUIKO.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Można dołączyć do nas na spotkaniu przy kawie lub podczas sesji z modelką. Wszyscy uczestnicy będą mile widziani :-)

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia!

 

Szczegółowe informacje dotyczące kolejnych warsztatów OLYMPUS, warunków uczestnictwa oraz terminów spotkań znajdują się na stronie: http://partner.olympus.pl/warsztaty/

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Promocje OLYMPUS

Warsztaty OLYMPUS