Otwarty Kętrzyński Dzień Fotografii [ZAKOŃCZONE]

Otwarty Kętrzyński Dzień Fotografii - 24 maja 2017 r. - OLYMPUSOLYMPUS zaprasza na Otwarty Kętrzyński Dzień Fotografii, który odbędzie się 24 maja 2017 r. w Kętrzynie. Na to wyjątkowe wydarzenie składać się będą spotkanie autorskie z fotografem Andrzejem Frankowskim, sesja fotografii portretowej z modelką oraz wieczorne ognisko z dodatkowymi atrakcjami. Dla uczestników dostępne będą aparaty OLYMPUS z serii OM-D i PEN oraz obiektywy M.ZUIKO DIGITAL, które będzie można przetestować. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Andrzej „Fetish” Frankowski

Andrzej „Fetish” FrankowskiArtysta charakterystyczny, znany przede wszystkim ze sztuki niezwykle wysublimowanego aktu. Laureat pierwszego i drugiego miejsca prestiżowego konkursu Fotoerotica. Charyzmatyczny instruktor niezliczonych warsztatów i plenerów fotograficznych. Autor i współorganizator wielu wystaw fotograficznych i spotkań autorskich. Twórczość Frankowskiego, można by określić mianem światłoczułego panteizmu, w którym sacrum kobiecości wyniesione zostaje na ołtarze wszechobecnej i wszechwładnej natury. Od strony symbolicznej, kluczem do zrozumienia prac Fetisha jest pojęcie archetypu. Logika kompozycji, miesza się tu z metaforą w postaci sennego omamu, czy słowiańskiego mitu. Dotychczasowym ukoronowaniem jego pracy twórczej, jest album „Kobiety” zawierający 123 fotografie. Przeciwnik schematów, rutyny i bylejakości, miłośnik łucznictwa, kotów i piernika kętrzyńskiego. Zobacz więcej >>

foto. Andrzej „Fetish” Frankowski

Harmonogram wydarzeń w dniu 24 maja 2017 r.

  • 13:00-15:00 – Kętrzyńskie Centrum Kultury ul. Sikorskiego 24a (Galeria na II piętrze) – Autorskie spotkanie przy kawie z fotografem Andrzejem Frankowskim i marką OLYMPUS. Porozmawiamy o sztuce, sprzęcie i fotografii w swobodnej atmosferze. Andrzej podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami. Udzieli wskazówek i opowie o swojej przygodzie z fotografią.
  • 16:00-17:00 – Kętrzyńskie Centrum Kultury ul. Sikorskiego 24a (Galeria na II piętrze) – Prezentacja sprzętu, rozmowa z autorem o fotografii
  • 17:00-19:00 – Kętrzyńskie Centrum Kultury ul. Sikorskiego 24a (Galeria na II piętrze) – Sesja fotograficzna z modelką (fotografia portretowa) w plenerze, podczas której odbędą się ćwiczenia praktyczne, uczestnicy otrzymają wskazówki warsztatowe oraz porady.
  • 20:00-22:00 – Hotel KOCH ul. Sportowa 1, 11-400 Kętrzyn – Wspólne ognisko z akcentem fotograficznym, zaprezentujemy funkcje specjalne aparatów OLYMPUS: długie czasy naświetlania, malowanie światłem, Live Composite ale przede wszystkim czeka nas dobra zabawa.

Dostępny sprzęt marki OLYMPUS

Na warsztatach będą obecni doradcy OLYMPUS, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, udzielą wskazówek i zaprezentują unikalne możliwości sprzętu. Będzie możliwość przetestowania aparatów z serii OM-D (w tym najnowszego modelu E-M1 Mark II), PEN, oraz całej gamy profesjonalnych obiektywów M.ZUIKO.

OMD_E-M1_Mark_II_PRO_Lens_family__Product_002

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Można dołączyć do nas na spotkaniu przy kawie, podczas sesji z modelką lub na wspólnym ognisku. Wszyscy uczestnicy będą mile widziani :-)

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia!

 


Szczegółowe informacje dotyczące kolejnych warsztatów OLYMPUS, warunków uczestnictwa oraz terminów spotkań znajdują się na stronie: http://partner.olympus.pl/warsztaty/

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Promocje OLYMPUS

Warsztaty OLYMPUS