Warsztaty Street Photo OLYMPUS z Maciejem Przeklasą Warsztaty Street Photo OLYMPUS z Maciejem Przeklasą

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę?


Fotografia portretowa to jedna z najciekawszych odmian fotografii. Wymaga znakomitego warsztatu, stworzenia odpowiedniej atmosfery i umiejętności współpracy z fotografowaną osobą. Portret pod względem kompozycji i techniki wykonania jest pojęciem niezwykle pojemnym, a warsztaty pod okiem doświadczonego fotografa pozwolą lepiej zrozumieć jego specyfikę.

Skorzystaj z okazji - kup aparat OM-D, aparat PEN, obiektyw M.ZUIKO lub lampę błyskową z serii FL i odbierz zaproszenie na prestiżowe warsztaty prowadzone przez fotografa Wiktora Franko. Jednodniowe warsztaty z udziałem profesjonalnej modelki będą odbywać się w małych grupach. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji całą gamę aparatów OM-D oraz obiektywów M.ZUIKO.

Zdecyduj, który aparat najbardziej Ci odpowiada. Wybierz termin warsztatów i zaskocz wszystkich doskonałymi zdjęciami!


Aparaty OLYMPUS OM-DObiektywy M.ZUIKO


Zasady promocji


- Promocja trwa od 1 kwietnia 2017 do 15 września 2017.

- Kup aparat OM-D, aparat PEN, obiektyw M.ZUIKO lub lampę błyskową z serii FL. 

- Zarejestruj się na stronie www

- Wybierz termin warsztatów.

- Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

- Fotografuj i zaskocz wszystkich doskonałymi zdjęciami.Terminy warsztatów


- 20.07.2017 (czwartek) – Warszawa (lista rezerwowa)

- 24.08.2017 (czwartek) – Kraków (lista rezerwowa)

- 20.09.2017 (środa) – Łódź (lista rezerwowa)


Partnerzy warsztatów
Wiktor Franko

Rocznik ’83. Ukończył filologię polską na Akademii Świętokrzyskiej, następnie zajął się fotografią artystyczną i komercyjną. Autor wielu publikacji oraz wystaw. Jego prace ukazują się w wielu polskich i światowych czasopismach fotograficznych oraz modowych, m.in. w Żurnal, Prism Magazine, iPress Magazine, Fashion World Magazine, Foto (okładka), londyńskim Oppa magazine, francuskim Cleptafire oraz chińskim Prime Magazine. Na koncie ma parę wystaw zbiorowych i indywidualnych. Jego zdjęcia doceniono w wielu konkursach fotograficznych – dwukrotnie w konkursie Viva Photo Awards.

W swojej fotografii często nawiązuje do literatury (cykl poświęcony powieściom Milana Kundery). W jego pracach widać silny wpływ surrealizmu. Jego fotografia to zarówno klasyczne czarno-białe portrety, surrealistyczne konceptualne prace, jak i modowe oraz lifestylowe serie zdjęć. Jest miłośnikiem klasycznych technik fotograficznych – fotografuje polaroidem oraz aparatami analogowymi różnego typu. 

Zobacz więcej >>


Kupiłeś aparat objęty promocją? Zarejestruj się na warsztaty!Chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Zobacz inne warsztaty