Warsztaty Street Photo OLYMPUS z Maciejem Przeklasą Warsztaty Street Photo OLYMPUS z Maciejem Przeklasą

Uchwyć wyjątkową chwilę

Street Photo ma zaskakiwać, a zarazem ma być na tyle czytelne, aby każdy bez problemu mógł zrozumieć niezwykłość i niecodzienność zastanej sytuacji lub perspektywę czegoś, co wydaje się zwyczajne. Street Photo to nie zdjęcie wykonane na ulicy. Street Photo to zdjęcie bez reżyserowania i ustawiania, to zdjęcie z pomysłem, to uchwycenie w przestrzeni publicznej „tej” ulotnej i wyjątkowej chwili.

Skorzystaj z okazji - kup aparat OM-D, aparat PEN, obiektyw M.ZUIKO lub lampę błyskową z serii FL i odbierz zaproszenie na ekskluzywne warsztaty fotograficzne, które poprowadzi ceniony fotograf Maciej Przeklasa. Jednodniowe warsztaty organizujemy w 2 miastach. Spotkania będą odbywać się w małych grupach. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji całą gamę aparatów OM-D oraz obiektywów M.ZUIKO, a także monitory EIZO.

Zdecyduj, który aparat lub obiektyw najbardziej Ci odpowiada. Wybierz termin warsztatów i zaskocz wszystkich doskonałymi zdjęciami! 

Aparaty OLYMPUS OM-D

Aparaty OLYMPUS PEN

Obiektywy M.ZUIKO


Zasady promocji


- Promocja trwa od 15 marca 2017 do 15 czerwca 2017. 

- Kup aparat OM-D, aparat PEN, obiektyw M.ZUIKO lub lampę błyskową z serii FL. 

- Zarejestruj się na stronie www

- Wybierz termin warsztatów.

- Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.Terminy warsztatów


- 4.06.2017 (niedziela) – Kraków

- 18.06.2017 (niedziela) – Katowice

- Warsztaty potrwają 7 godzin (11:00-18:00). Będą składać się z wykładu, fotospaceru oraz analizy zrobionych przez uczestników zdjęć. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji całą gamę aparatów OM-D oraz obiektywów M.ZUIKO, a także monitory EIZO.Partnerzy warsztatów


Maciej Przeklasa

Urodził się w 1984 roku w Brzesku. Swoją przygodę z fotografią rozpoczął w 2010 roku. Maciej jest niezależnym fotografem realizującym zlecenia wielu firm. Często bierze udział w projektach fotograficznych.

Po wyjeździe do Dublina zaczął fotografować miasto i tętniące w nim życie (street photo). Najbardziej inspiruje go życie, przemijanie i relacje człowieka ze światem.

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie, patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali?”. Don McCullin 


Zobacz więcej >>Kupiłeś aparat objęty promocją? Zarejestruj się na warsztaty!Chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Zobacz inne warsztaty