Warsztaty fotograficzne dla blogerów wnętrzarskich [ZAKOŃCZONE]

ZAPROJEKTOWANI - KRAKOWSKIE SPOTKANIA Z DESIGNEM

Olympus zaprasza 7 listopada 2015 r. na warsztaty fotograficzne dla blogerów wnętrzarskich, które odbędą się w ramach ZAPROJEKTOWANI Design Festival w Krakowie. To znakomita okazja do poszerzenia swojej wiedzy, rozmowy ze specjalistami i przetestowania aparatów z rodziny OM-D oraz profesjonalnych obiektywów M. ZUIKO DIGITAL

ZAPROJEKTOWANI 2015 
Krakowskie Spotkania z Dizajnem to festiwal dobrego dizajnu i wnętrza, skupiony na prezentacji polskich projektantów i producentów. Wydarzenie okazało się dużym sukcesem w 2014 roku, odwiedziło je 5000 osób. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-8 listopada 2015 w Krakowie, a wśród zaproszonych gości znajdują się tak fascynujące osobowości, jak Zuzanna Skalska, Andrzej Śmiałek, Marek Cecuła czy prof. Władysław Pluta.

W czasie trzech dni Zaprojektowanych (6-8.11.2015) w Krakowie odbędą się: targi dizajnu (8.11.2015, niedziela, Stara Zajezdnia) oraz wystawy, warsztaty, spotkania z wybitnymi specjalistami z zakresu projektowania wnętrz iZAPROJEKTOWANI - KRAKOWSKIE SPOTKANIA Z DESIGNEM wzornictwa. Zaprojektowani odbędą się w trzech lokalizacjach – w budynku Krakowskich Szkół Artystycznych (ul. Zamoyskiego 52), w Prodesigne (ul. Składowa 22) oraz w Starej Zajezdni (ul. św. Wawrzyńca 12). Większość wydarzeń, które zostały zaplanowane, będzie bezpłatna.

Punktem kulminacyjnym tegorocznego festiwalu będą targi, które odbędą się – podobnie jak w ubiegłym roku – w Starej Zajezdni przy ul. św. Wawrzyńca, w sercu zabytkowej dzielnicy Kazimierz w Krakowie. W przestrzeni pięknej, XIX-wiecznej hali swoją ofertę przedstawi ok. 100 polskich projektantów i producentów designu, architektów wnętrz i firm zajmujących się szeroko rozumianym wzornictwem. Targi odbędą się w niedzielę, 8 listopada i trwać będą od godz. 11 do 18.

Data i miejsce
7 listopada 2015 r. , Salon KOŁO, ul.Handlowców 13, Modlniczka godz.11

Rejestracja
Liczba miejsc ograniczona, link do rejestracji znajduje się na stronie wydarzenia

 

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Promocje Olympus