Warsztaty Fotografii Kulinarnej podczas Expo Sweet 2016 [ZAKOŃCZONE]

Warsztaty Fotografii Kulinarnej podczas Expo Sweet 2016

Zapraszamy na Warsztaty Fotografii Kulinarnej, które odbędą się w środę, 24 lutego 2016 r. podczas targów ExpoSweet 2016. Warsztaty poprowadzi Jakub Kaźmierczyk.

Fotografia kulinarna to aktualnie jeden z najbardziej modnych typów fotografii. Nic dziwnego: fotografowanie wspaniałych potraw to jak fotografowanie ładnych, niegrymaszących modelek. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli nauczyć się przede wszystkim tego, jak we własnym domu zaaranżować plan zdjęciowy, jakiego sprzętu użyć i jak pracować przy tego typu sesjach. Jakub pokaże, że dobre zdjęcie nie wymaga użycia kilku lamp błyskowych, a jedynie prostych modyfikatorów światła. Wytłumaczy również, jak samodzielnie za grosze przygotować podstawowe akcesoria do fotografowania potraw. Warsztaty adresowane są przede wszystkim do osób, które prócz fotografowania lubią gotować. Na miejscu dostępne będą aparaty i obiektywy firmy Olympus.

Jakub_KazmierczykJakub Kaźmierczyk – fotograf specjalizujący się w fotografii kulinarnej, reklamowej, portretowej. Współpracuje między innymi z Pizza Hut, Starbucks, Grycan, przy produktowych sesjach zdjęciowych, jak również jako fotograf wnętrz, a także współpracownik SPP Models. Rocznik 88, z wykształcenia menedżer, z pasji fotograf, redaktor z przypadku. Uwielbia podróże, lata kiedy tylko się da, choć jeste wiecznie zapracowany. Stale współpracuję z największym serwisem fotograficznym w Polsce – Fotoblogia.pl, tworząc autorskie teksty z zakresu oświetlenia studyjnego, opisu sesji zdjęciowych, doradztwa sprzętowego. Jest również autorem jednej z największych baz wideoporadników o oprogramowaniu Adobe Photoshop.

Data i miejsce:
24 lutego 2016 r. – środa, w godz. 11:30-13:30
Targi Expo Sweet 2016 – Warszawa ul. MARSA 56C

Strona rejestracji:
http://www.exposweet.pl/dla-zwiedzajacych/szkolenia

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Poradniki Jakuba Kaźmierczyka

Promocje OLYMPUS