Warsztaty Fotografii Portretowej ZUIKO [ZAKOŃCZONE]

Warsztaty Fotografii Portretowej ZUIKO

Szukasz doskonałego obiektywu? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Skorzystaj z okazji – kupując obiektyw M.ZUIKO możesz otrzymać zaproszenie na prestiżowe warsztaty fotografii portretowej z Wiktorem Franko.

Fotografia portretowa
To jedna z najtrudniejszych odmian fotografii, wymagająca od fotografa znakomitego warsztatu, stworzenia odpowiedniej atmosfery i współpracy z fotografowaną osobą. Portret pod względem kompozycji i techniki wykonania jest pojęciem niezwykle wszechstronnym, a warsztaty pod okiem doświadczonego fotografa pozwolą lepiej zrozumieć jego specyfikę.

foto. Wiktor Franko

foto. Wiktor Franko

Warsztaty
Warsztaty potrwają cały dzień, w małych, 10 osobowych grupach. Na warsztatach będzie obecna profesjonalna modelka, cała gama sprzętu OLYMPUS, zapewniamy przerwę kawową oraz obiad. Zdecyduj, który z obiektywów najbardziej Ci odpowiada, wybierz termin warsztatów i zaskocz wszystkich doskonałymi zdjęciami.

Obiektywy OLYMPUS ZUIKO
Zaprojektowane zostały, aby sprostać oczekiwaniom profesjonalnych fotografów i zaawansowanych fotoamatorów. Powstały dzięki bezkompromisowemu dążeniu do precyzji i najwyższej jakości zdjęć. Lekki, kompaktowy design daje dużo więcej możliwości, zapewniając jednocześnie najwyższa jakość optyczną.

Zgłoszenia:
Liczba miejsca na warsztatach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń dlatego warto się pospieszyć. Między 1 lipca 2016 r., a 3 październikiem 2016 r. kup obiektyw M.ZUIKO i wypełnij formularz na stronie: http://partner.olympus.pl/zuiko/

Miejsca i terminy:

  • Warszawa – 16.08.2016 r.
  • Łódź – 23.08.2016 r.
  • Kraków – 30.08.2016 r.
  • Bydgoszcz – 29.09.2016 r.
  • Lublin – 04.10.2016 r.
Wiktor_Franko

Wiktor Franko

Wiktor Franko
Rocznik 83. Ukończył filologię polską na Akademii Świętokrzyskiej, następnie zajął się fotografią, z którą związany jest aktualnie. Zajmuje się fotografią zarówno artystyczną jak i komercyjną. Autor wielu publikacji oraz wystaw. Jego prace ukazują się w wielu czasopismach fotograficznych i modowych zarówno polskich jak i światowych takich jak: Żurnal, Prism Magazine, iPress Magazine, Fashion World Magazine, Foto (okładka), londyńskim Oppamagazine, francuskim Cleptafire oraz chińskim Prime Magazine. Ma na koncie parę wystaw zbiorowych i indywidualnych, jego zdjęcia były wielokrotnie doceniane na rożnych konkursach fotograficznych m.in. dwukrotnie w Viva Photo Awards. W swojej fotografii posługuje się często motywami i nawiązaniami literackimi (cykl poświęcony powieściom Milana Kundery), widać w jego pracach silne wpływy surrealizmu. Jego fotografia to zarówno klasyczne czarno-białe portrety, surrealistyczne konceptualne prace, oraz modowe i lifestyleowe serie zdjęć. Jest miłośnikiem klasycznych technik fotograficznych – fotografuje zarówno polaroidem, oraz różnego typu aparatami analogowymi. Jak sam twierdzi, najważniejsze dla niego w fotografii są: atmosfera, specyficzny nastrój, zaskoczenie oraz szczerość.

foto. Wiktor Franko

 

Strona internetowa warsztatów:
http://partner.olympus.pl/zuiko/

 

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Strona warsztatów

Promocje OLYMPUS