Warsztaty Fotografii Produktowej z Jakubem Kaźmierczykiem [ZAKOŃCZONE]

Warsztaty Fotograficzne z Jakubem KaźmierczykiemW dzisiejszych czasach produkt, który sprzedajesz musi zostać przedstawiony w Internecie w sposób odpowiedni. Czasy kiedy zdjęcie było byle jakie, źle doświetlone i nie pokazujące odpowiednio produktu, który jest sprzedawany minęły na dobre. Dzisiaj nie wystarczy sam opis przedmiotu, ale również odpowiednie przedstawienie go na zdjęciach, które oddają jego wygląd i powodują, że konsument jeszcze bardziej zapragnie dokonać zakupu to jeden z kluczy do sukcesu Twojej firmy. Duża liczba klientów kupuje oczami, u większości osób opakowanie, wygląd produktu jest kluczowym elementem do podjęcia decyzji zakupu. Ostatnie zmiany również wprowadzone w Allegro pokazują, że sklepy bardzo duży nacisk kładą na „oprawę produktu”, czyli odpowiednie przygotowanie zdjęcia produktowego.

Przestań prezentować swoje produkty w sposób byle jaki – zacznij prezentować je w sposób profesjonalny i odpowiedni. Niech klienci zobaczą w Tobie profesjonalistę.

DO KOGO KIEROWANE SĄ WARSZTATY?
Warsztaty skierowane są do osób, które na co dzień zajmują się przygotowywaniem zdjęć do publikacji w sklepie internetowym lub na aukcje internetowe, a nie do końca wiedzą jak odpowiednio doświetlić fotografowany obiekt, jak w odpowiedni sposób przedstawić jego strukturę, nie umieją zapanować nad światłem i nie wiedzą jakie akcesoria studyjne potrzebują, aby wykonać odpowiednio zdjęcie produktowe. Warsztat skierowany jest również do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią produktową.

PEN_PEN-F_EW_M1718_2015-12_black_still__mood_06b

OLYMPUS PEN-F

STANOWISKA DO PRACY
Podczas warsztatów będziemy mieli przygotowane kilka stanowisk do fotografii produktowej i lookbokowej. W czasie warsztatów chcemy mieć jeszcze lepsze indywidualne podejście do każdego uczestnika, dlatego będziecie mogli poznać bliżej cały sprzęt, który będziemy wykorzystywać w czasie warsztatów. Poznacie dokładnie jakie lampy zostały użyte i dlaczego właśnie takie w stosunku do fotografowanego obiektu oraz poznacie jak odpowiednio kształtować światło. Jakub Kaźmierczyk zaprezentuje również w jaki sposób można dopracować zdjęcia produktowe w czasie postprodukcji.

Jakub_KazmierczykPROWADZĄCY – JAKUB KAŹMIERCZYK
Fotograf, bloger i redaktor. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe – nie straszne mu kulinaria, wnętrza czy zdjęcia biznesowe. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. Po pracy spełnia się w sesjach portretowych, kocha podróżować. Jest zakręcony na punkcie gadżetów technologicznych i uwielbia dobrą kuchnię. Twierdzi, że fotografia to najlepsze, czym można się zająć – w końcu łączy się pasję z pracą. Ambasador firmy Olympus i influencer WD. Więcej >>

TERMIN WARSZTATÓW
26 czerwiec 2017 r. – Studio Blackandwhite, Wrocław

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ ZAPISY
http://digital24.pl/warsztaty-z-jakubem-kazmierczykiem.html

Warsztaty Fotograficzne OLYMPUS


Szczegółowe informacje dotyczące kolejnych warsztatów, warunków uczestnictwa oraz terminów spotkań znajdują się na stronie: http://partner.olympus.pl/warsztaty/

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Strona Warsztatów Fotografii Produktowej

Promocje OLYMPUS

Warsztaty OLYMPUS