Warsztaty fotografii z Pasjonatami OLYMPUS [ZAKOŃCZONE]

Otwarty_Tarnobrzeski_Dzien_fotografii_warsztaty-fotograficzne-1
Zapraszamy na Otwarty Tarnobrzeski Dzień Fotografii. Warsztaty fotograficzne odbywać się będą w urokliwym Zamku Dzikowskim oraz w studio fotograficznym a poprowadzą je Pasjonaci OLYMPUS – Patryk Erbetowski (fotografia krajobrazowa), Maciej Przeklasa (Streetphoto) i Stanisław Surman (fotografia portretowa).

Uczestnicy warsztatów będą mogli zobaczyć jak wykonuje się zdjęcia w studio. Tego dnia będzie możliwość wykonania zdjęć pod okiem profesjonalnych fotografów. Zapraszamy do robienia zdjęć dzieciom lub całym rodzinom. Wykonane zdjęcia będą przekazywane w formie cyfrowej. Przygotowane będą odpowiednie, ciekawe scenografie oraz obecna będzie modelka.

Pasjonaci OLYMPUS

maciej_przeklasa_wyrMaciej Przeklasa– urodził się w 1984 roku w Brzesku (Polska). Rozpoczął swoją przygodę z fotografią w 2010 roku. Maciej jest niezależnym fotografem realizującym liczne zlecenia dla firm. Bierze udział w wielu projektach fotograficznych.

Patryk_ErbetowskiPatryk Erbetowski – urodzony w Kotlinie Jeleniogórskiej, od dziecka wędrował po górach wyrabiając w sobie wrażliwość na piękno natury. Uwielbia zwierzęta, podróże i muzykę.

Stanislaw_Surman_2Stanisław Surman – urodzony jesienią 1988r. Jako młody człowiek nigdy nie myślał, że zostanie fotografem. Pierwszy aparat kupił, by uwieczniać zwykłe chwile z własnego życia. Szybko jednak przerodziło się to w pasję, która trwa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego.

Program warsztatów

Dzień pierwszy – 3 luty 2018

  • 11.00 przywitanie uczestników – Zamek Dzikowski w Tarnobrzegu. Prezentacja Adama Rębisza. Przedstawienie planu dnia, kilka słów o sobie pasjonatów Olympus, prezentacja i wypożyczenie sprzętu
  • 13.00-15.00 – Patryk Erbetowski – Zamek Dzikowski w Tarnobrzegu. Podstawy fotografii krajobrazowej.
  • 15.30-17.30 – Maciej Przeklasa – Fotospacer/Streetphoto
  • 18.00-20.00 – Stanisław Surman – Studio fotograficzne. Portret w studio z udziałem profesjonalnej modelki.

Dzień drugi – 4 luty 2018

  • 10.00 Dzień otwartego studia fotograficznego w SP 10

Termin i miejsce

3-4 luty 2018 – Zamek Dzikowski w Tarnobrzegu ul. Sandomierska 27 oraz Studio fotograficzne ul. M. Dąbrowskiej 10, budynek SP 10

Zapisy

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o wysyłanie wiadomości na adres adamrebisz@gmail.com. W przypadku dużej ilości zgłoszeń wylosowana zostanie tylko część osób. O możliwości wykonywania sobie zdjęć osoby zainteresowane zostaną powiadomione drogą mailową.

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Promocje OLYMPUS

Warsztaty OLYMPUS