Warsztaty Mazurskie Portrety z OLYMPUS [ZAKOŃCZONE]

Warsztaty Mazurskie Portrety z OLYMPUSZapraszamy na dwudniowe, plenerowe warsztaty fotografii portretowej, które odbędą się w urokliwym Pałacu Galiny na Mazurach. Warsztaty poprowadzi Andrzej Frankowski a uczestnicy będą mieli do dyspozycji całą gamę aparatów OM-D oraz obiektywów M.ZUIKO.

Warsztaty OLYMPUS:

Fotografia portretowa
Fotografia portretowa to jedna z najciekawszych i najbardziej tajemniczych odmian fotografii. Wymaga znakomitego warsztatu, stworzenia odpowiedniej atmosfery i umiejętności współpracy z fotografowaną osobą. Portret pod względem kompozycji i techniki wykonania jest pojęciem niezwykle pojemnym, a warsztaty pod okiem doświadczonego fotografa i z udziałem profesjonalnej modelki pozwolą lepiej zrozumieć jego specyfikę.

Warsztaty Mazurskie Portrety z OLYMPUS
Teraz kupując teraz obiektyw M.ZUIKO PRO, aparat OM-D E-M1 Mark II, aparat PEN-F lub zestaw OM-D E-M5 Mark II + obiektyw M.ZUIKO 12-40 mm. można otrzymać bezpłatnie zaproszenie na te wyjątkowe warsztaty fotograficzne, które poprowadzi uznany fotograf Andrzej Frankowski. Organizator zapewnia nocleg w Pałacu Galiny, kolację w formie ogniska oraz twórczą atmosferę. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji całą gamę aparatów OM-D oraz obiektywów M.ZUIKO , a także monitory EIZO.

Terminy warsztatów

  • 17-18.07.2017 r.
  • 21-22.08.2017 r.
  • 25-26.09.2017 r.

Zasady uczestnictwa
Aby wziąć udział w warsztatach, należy:

  • między 1 kwietnia 2017 r. do 15 września 2017 r. kupić obiektyw M.ZUIKO PRO, aparat OM-D E-M1 Mark II, aparat PEN-F lub zestaw OM-D E-M5 Mark II + obiektyw M. ZUIKO 12-40 mm.
  • zarejestrować się na stronie http://partner.olympus.pl/mazury/
  • wybrać dogodny termin warsztatów
  • koszt udziału w warsztatach wynosi 149 zł

Andrzej_Fetish_Frankowski_23Andrzej „Fetish” Frankowski
Artysta charakterystyczny znany przede wszystkim z niezwykle wysublimowanego aktu. Laureat pierwszego i drugiego miejsca prestiżowego konkursu Fotoerotica. Charyzmatyczny instruktor niezliczonych warsztatów i plenerów fotograficznych. Autor i współorganizator wielu wystaw fotograficznych i spotkań autorskich. Twórczość Frankowskiego można określić mianem światłoczułego panteizmu, w którym sacrum kobiecości wyniesione zostaje na ołtarze wszechobecnej i wszechwładnej natury. Od strony symbolicznej kluczem do zrozumienia prac „Fetisha” jest pojęcie archetypu. Logika kompozycji miesza się tu z metaforą w postaci sennego omamu czy słowiańskiego mitu. Dotychczasowym ukoronowaniem jego pracy twórczej jest album „Kobiety” zawierający 123 fotografie. Przeciwnik schematów, rutyny i bylejakości, miłośnik łucznictwa, kotów i piernika kętrzyńskiego.

Strona warsztatów
http://partner.olympus.pl/mazury/

Kolejne warsztaty
Szczegółowe informacje dotyczące kolejnych warsztatów, warunków uczestnictwa oraz terminów spotkań znajdują się na specjalnej stronie:
http://partner.olympus.pl/warsztaty/

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Strona warsztatów

Promocje OLYMPUS

Warsztaty OLYMPUS