Warsztaty Portret doskonały z OLYMPUS [ZAKOŃCZONE]

Warsztaty Portret doskonały z OLYMPUS

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty fotografii portretowej „Portret doskonały” prowadzone przez Wiktora Franko. Jednodniowe warsztaty z udziałem profesjonalnej modelki będą odbywać się w małych, kameralnych grupach a do dyspozycji uczestników przygotowano całą gamę aparatów OM-D oraz obiektywów M.ZUIKO.

Warsztaty OLYMPUS:

Fotografia portretowa
Fotografia portretowa to jedna z najciekawszych odmian fotografii. Wymaga znakomitego warsztatu, stworzenia odpowiedniej atmosfery i umiejętności współpracy z fotografowaną osobą. Portret pod względem kompozycji i techniki wykonania jest pojęciem niezwykle pojemnym, a warsztaty pod okiem doświadczonego fotografa pozwolą lepiej zrozumieć jego specyfikę.

Warsztaty Portret doskonały
Kupując teraz aparat z serii OM-D, PEN, obiektyw M.ZUIKO lub lampę błyskową z serii FL można otrzymać bezpłatnie zaproszenie na wyjątkowe warsztaty fotograficzne, które będzie prowadził uznany fotograf Wiktor Franko. Jednodniowe warsztaty z udziałem profesjonalnej modelki będą odbywać się w małych, kameralnych grupach. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji całą gamę aparatów OM-D oraz obiektywów M.ZUIKO , a także monitory EIZO.

Terminy warsztatów

  • 20.07.2017 (czwartek) – Warszawa,
  • 24.08.2017 (czwartek) – Kraków,
  • 20.09.2017 (środa) – Łódź.

Zasady uczestnictwa
Aby wziąć udział w warsztatach, należy:

  • między 1 kwietnia 2017 r. do 15 września 2017 r. kupić jeden z produktów OLYMPUS: aparat OM-D, aparat PEN, obiektyw M.ZUIKO lub lampę błyskową z serii FL;
  • zarejestrować się na stronie http://partner.olympus.pl/portret/
  • wybrać dogodny termin warsztatów.

Wiktor_FrankoWiktor Franko
Rocznik ’83. Ukończył filologię polską na Akademii Świętokrzyskiej, następnie zajął się fotografią artystyczną i komercyjną. Autor wielu publikacji oraz wystaw. Jego prace ukazują się w wielu polskich i światowych czasopismach fotograficznych oraz modowych, m.in. w Żurnal, Prism Magazine, iPress Magazine, Fashion World Magazine, Foto (okładka), londyńskim Oppa magazine, francuskim Cleptafire oraz chińskim Prime Magazine. Na koncie ma parę wystaw zbiorowych i indywidualnych. Jego zdjęcia doceniono w wielu konkursach fotograficznych – dwukrotnie w konkursie Viva Photo Awards. W swojej fotografii często nawiązuje do literatury (cykl poświęcony powieściom Milana Kundery). W jego pracach widać silny wpływ surrealizmu. Jego fotografia to zarówno klasyczne czarno-białe portrety, surrealistyczne konceptualne prace, jak i modowe oraz lifestylowe serie zdjęć. Jest miłośnikiem klasycznych technik fotograficznych – fotografuje polaroidem oraz aparatami analogowymi różnego typu.

Strona warsztatów
http://partner.olympus.pl/portret/

Kolejne warsztaty
Szczegółowe informacje dotyczące kolejnych warsztatów, warunków uczestnictwa oraz terminów spotkań znajdują się na specjalnej stronie:
http://partner.olympus.pl/warsztaty/

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Strona warsztatów

Promocje OLYMPUS

Warsztaty OLYMPUS