Warsztaty Street Photo z OLYMPUS [ZAKOŃCZONE]

Warsztaty Street Photo z OLYMPUSFirma OLYMPUS zaprasza na warsztaty prowadzone przez cenionych polskich fotografów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i chętnie zdradzą tajniki fotografii. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, m.in. zajęcia praktyczne, wykłady i ciekawe plenery.

Warsztaty OLYMPUS:

Street Photo
Street Photo ma zaskakiwać, a zarazem ma być na tyle czytelne, aby każdy bez problemu mógł zrozumieć niezwykłość i niecodzienność zastanej sytuacji lub perspektywę czegoś, co wydaje się zwyczajne. Street Photo to nie zdjęcie wykonane na ulicy. Street Photo to zdjęcie bez reżyserowania i ustawiania, to zdjęcie z pomysłem, to uchwycenie w przestrzeni publicznej „tej” ulotnej i wyjątkowej chwili.

Warsztaty Street Photo z OLYMPUS
Kupując aparat z serii OM-D, PEN, obiektyw M.ZUIKO lub lampę błyskową z serii FL można otrzymać bezpłatnie zaproszenie na ekskluzywne warsztaty fotograficzne, które poprowadzi uznany fotograf Maciej Przeklasa. Warsztaty będą odbywać się w małych grupach. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji całą gamę aparatów OM-D oraz obiektywów M.ZUIKO, a także monitory EIZO. 7-godzinne warsztaty będą składać się z wykładu, fotospaceru oraz analizy zrobionych przez uczestników zdjęć.

Terminy warsztatów

  • 4.06.2017 r. (niedziela) – Kraków,
  • 18.06.2017 r. (niedziela) – Katowice.

Zasady uczestnictwa
Aby wziąć udział w warsztatach, należy:

  • między 15 marca 2017 r. a 15 czerwca 2017 r. kupić jeden z produktów OLYMPUS: aparat OM-D, aparat PEN, obiektyw M.ZUIKO lub lampę błyskową z serii FL;
  • zarejestrować się na stronie http://partner.olympus.pl/streetphoto/
  • wybrać dogodny termin warsztatów.

Maciej_PrzeklasaMaciej Przeklasa

Urodził się w 1984 roku w Brzesku. Swoją przygodę z fotografią rozpoczął w 2010 roku. Maciej jest niezależnym fotografem realizującym zlecenia wielu firm. Często bierze udział w projektach fotograficznych.

Po wyjeździe do Dublina zaczął fotografować miasto i tętniące w nim życie (streetphoto). Najbardziej inspiruje go życie, przemijanie i relacje człowieka ze światem.

Głównym motywem jego obrazów jest prezentacja tego, co nie może być pokazane zmysłami.. Więcej >>

Kolejne warsztaty
Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów, warunków uczestnictwa oraz terminów spotkań znajdują się na stronie: http://partner.olympus.pl/warsztaty/

Warsztaty OLYMPUS

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Strona Warsztatów Street Photo

Promocje OLYMPUS

Warsztaty OLYMPUS