Wyższy poziom fotografii – oferta dla profesjonalistów [ZAKOŃCZONA]

Wyższy poziom fotografii - oferta dla profesjonalistów

Firma OLYMPUS przygotowała wyjątkową ofertę, w której kupując aparat OM-D E-M1 Mark II, można otrzymać 800 zł rabatu na obiektywy z serii M.ZUIKO PRO, bezpłatny pakiet serwisowy PRO Service Elite na 1 rok oraz 3 lata gwarancji.

OLYMPUS E-M1 Mark II
To doskonały aparat dla profesjonalistów fotografujących dziką naturę, reporterów, podróżników oraz fotografów pracujących w studiu. OM-D E-M1 Mark II jest najszybszy w swojej kategorii, oferuje bezprecedensową szybkość zdjęć seryjnych i nowy, niezwykle wydajny system autofokusa, oparty jest na detekcji fazy. Wykorzystuje 121 punktów krzyżowych oraz własny dwurdzeniowy procesor systemu AF. Nie bez znaczenia jest także zdecydowanie krótszy czas reakcji migawki. W trybie cichym, jeśli włączony jest ciągły AF i śledzenie AE, OM-D E-M1 Mark II potrafi zapisywać zdjęcia w formacie RAW z rozdzielczością 20,4 Mpix i najlepszą w klasie prędkością 18 kl/s. Z zablokowanym AF i AE szybkość zapisu klatek wzrasta i osiąga poziom 60 kl/s.

OMD_E-M1_Mark_II_PRO_Lens_family__Product_002

M.ZUIKO PRO
Obiektywy M.ZUIKO PRO zaprojektowane zostały tak, aby sprostać oczekiwaniom profesjonalnych fotografów i zaawansowanych fotoamatorów, powstały dzięki bezkompromisowemu dążeniu do precyzji i najwyższej jakości zdjęć. Lekki, kompaktowy design daje dużo więcej możliwości, zapewniając jednocześnie najwyższa jakość optyczną.

olympus_pro_service_500_2Pakiet serwisowy PRO Service Elite
Program Pro Service, stworzony został z myślą o E-M1 Mark II i obiektywach M.ZUIKO DIGITAL, sprosta potrzebom profesjonalnych fotografów. Dzięki niemu można skoncentrować się na tym, co najważniejsze: na fotografowaniu. W ramach pakietu użytkownik otrzymuje m.in.: wypożyczenie aparatu na czas naprawy, szybszą naprawę, bezpłatny transport w obydwie strony, atrakcyjne ceny napraw pogwarancyjnych, specjalną infolinę, usługę Check&Clean oraz wiele innych udogodnień.

Zasady
Aby skorzystać z promocji należy:

  • W terminie od 6 kwietnia 2017 r. do 7 maja 2017 r. w wybranych sklepach zakupić aparat OLYMPUS OM-D E-M1 Mark II
  • Można dokupić maksymalnie 3 obiektywy M.ZUIKO PRO z rabatem 800 zł na każdy z nich
  • Dodatkowo można otrzymać bezpłatnie pakiet serwisowy PRO Service Elite na 1 rok oraz 3 lata gwarancji

Rabat zostanie przyznany na zakup poniższych produktów:

  • M.ZUIKO DIGITAL ED 8mm 1:1.8 PRO – rabat 800 zł
  • M.ZUIKO DIGITAL ED 7-14mm 1:2:8 PRO – rabat 800 zł
  • M.ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm 1:2.8 PRO – rabat 800 zł
  • M.ZUIKO DIGITAL ED 12-100mm 1:4.0 IS PRO – rabat 800 zł
  • M.ZUIKO DIGITAL ED 25mm 1:1.2 PRO – rabat 800 zł
  • M.ZUIKO DIGITAL ED 40-150mm 1:2.8 PRO – rabat 800 zł
  • M.ZUIKO DIGITAL ED 300mm 1:4.0 IS PRO – rabat 800 zł

Sklepy biorące udział w promocji:
fotojoker.pl, proclub.pl, foto-plus.pl, fotozakupy.pl, fotostrada.pl, cyfrowe.pl, abfoto.pl, fotoforma.pl, notopstryk.pl, e-oko.pl, fotoaparaciki.pl, digital24.pl, beiks.pl, fotopanorama.pl, sklepbeznazwy.com.pl, winmar.pl.

Strona promocji:
http://partner.olympus.pl/obiektywy/

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Promocje OLYMPUS

Warsztaty OLYMPUS