Zaproszenie na Targi Nurkowe [ZAKOŃCZONE]

targi_nurkoweOlympus Polska oraz Nautica Safarii maja zaszczyt zaprosić na wspólne stoisko podczas największych targów nurkowych w Polsce „Podwodna Przygoda”. Na stoisku dostępna będzie cała gama fotograficznego podwodnego sprzętu Olympus, w tym serie Tough oraz PEN i OM-D wraz z dedykowanymi obudowami podwodnymi.

Swoimi cennymi uwagami i doświadczeniem na stoisku oraz w czasie wykładów dzielić się będzie Piotr Stós. Wykłady oraz pokazy zdjęć na salach konferencyjnych będzie prowadził również ambasador Olympus Polska oraz fotograf National Geographic Marcin Dobas.

Piotr StósPiotr Stós – rocznik 1965, krakowianin. Z wykształcenia hydrobiolog, absolwent Wydziału BiNoZ Uniwersytetu Jagiellońskiego. Z nurkowaniem związany od roku 1986. Wychowanek Akademickiego Klubu Podwodnego „Krab”. Stopień P1 uzyskał na obozie szkoleniowym nad jez. Siecino w roku 1987. Stopień instruktorski uzyskał w roku 1993. W latach 1993-1995 szef wyszkolenia „Kraba”. Instruktor fotografii podwodnej. W latach 1993-1996 pracownik Zakładu Biologii Wód PAN, gdzie prowadził badania organizmów zamieszkujących stawy tatrzańskie. Współzałożyciel Centrum nurkowego „Nautica”, działającego od 1998 roku.

Nurkował na Malediwach, Karaibach, Mauritiusie, Galapagos, w Indonezji, Mikronezji, Malezji, Tajlandii, Egipcie, Rosji, Hiszpanii, Włoszech i w Chorwacji. Jego fotografie podwodne można spotkać na okładkach książek, w czasopismach ilustrowanych, folderach, kalendarzach, plakatach i na stronach internetowych.

Marcin DobasMarcin Dobas
Fotograf National Geographic Polska specjalizuje się głównie w fotografii podróżniczej, krajobrazowej, przyrodniczej oraz podwodnej. Jest Ambasadorem marki Olympus oraz członkiem międzynarodowego teamu fotografów Olympus Visionaries. Ukończył studia na wydziale geologii Uniwersytetu Warszawskiego i pracuje jako ratownik górski i pilot wycieczek. Marcin spędził wiele czasu w takich miejscach jak Svalbard, Nowa Zelandia, Norwegia, Tajlandia, Nepal, Malezja, Szwecja, Finlandia, Maroko, Egipt, czy Wielka Brytania koncentrując się na fotografowaniu dzikiej przyrody i krajobrazów tych miejsc. Od lat podróżuje z aparatem docierając do najdalszych zakątków Ziemi. Zdjęcia i relacje z jego podróży publikowane były w wielu krajach: w magazynach, przewodnikach i albumach.

Targi Podwodna Przygoda
Data: 1-3.04.2015
Miejsce: Targi Expo XXI ul.Prądzyńskiego Warszawa
Szczegóły na temat stoisk oraz warsztatów: http://www.targinurkowe.pl/

Do pobrania:

Informacja prasowa [doc]

Komplet materiałów [zip]

Fotografia podwodna

Targi Podwodna Przygoda

Promocje OLYMPUS