Wszystkie promocje

19.10.2012

Kanał informacyjny Olympus Polska RSS

Olympus Image Share: wysyłaj w prosty sposób zdjęcia z aparatu fotograficznego do smartfonu, by bezpośrednio udostępniać je w sieciach społecznościowych

Olympus Image Share - OI.Share

Fotografuj i dziel się zdjęciami z przyjaciółmi! Dostępna jest już nowa aplikacja bezpłatna aplikacja czyli OI.Share (Olympus Image Share). Dzięki niej masz zapewnione wygodne połączenie pomiędzy kompatybilnymi aparatami fotograficznymi Olympus korzystającymi z kart FlashAir™ – np. modelami PEN Lite E-PL5, PEN mini E-PM2 czy STYLUS XZ-2 – a smartfonami z systemem iOS bądź Android. Pozwala ona na szybkie i łatwe udostępniane zdjęć w sieciach społecznościowych. Użytkownicy mogą pobrać aplikację ze strony: http://olympuspen.com/OIShare/ 

Korzystaj z wszechstronności i elastyczności OI.Share
Korzystaj z łatwego i wygodnego udostępniania w sieciach społecznościowych zdjęć wykonanych swoim aparatem, sięgnij po OI.Share. Ta bezpłatna aplikacja w niezwykle prosty sposób łączy smartfon lub tablet z kompatybilnym aparatem Olympus wraz z kartą pamięci FlashAir™. Importowane z aparatu zdjęcia pokazują się w formie miniaturek na ekranie smartfonu lub tabletu skąd można wybrać je do dalszego udostępniania. Użytkownicy mogą ładować zdjęcia do serwisów społecznościowych korzystając z dobrze znanego sobie interfejsu.

 
Olympus Image Share - OI.Share Olympus Image Share - OI.Share Olympus Image Share - OI.Share


OI.Share pozwala też na stosowanie filtrów artystycznych – znanych z aparatów PEN Lite, PEN mini czy STYLUS XZ-2 – w stosunku do wszystkich zdjęć znajdujących się w smartfonie, czy tablecie. Oznacza to, że wspaniałe efekty, np. filtra Dramatycznej Tonacji, można zastosować do każdego zdjęcia bez potrzeby dodatkowego przetwarzania obrazu w komputerze. Kompatybilny aparat fotograficzny może być równocześnie podłączony do kilku smartfonów, czy tabletów, korzystając przy tym z bezpiecznego jednorazowego połączenia, dzięki czemu natychmiast rozpowszechnimy zdjęcia wśród przyjaciół i znajomych. Co więcej, karta FlashAir™ może być bezpośrednio zarządzana poprzez menu z aparatu fotograficznego – łącznie z wybieraniem nazwy karty czy ustawianiem hasła w trzech różnych trybach takich jak: brak udostępniania, jednorazowe połączenie lub współdzielone połączenie, pozwalające na udostępnienie zdjęć nawet siedmiu znajomym równocześnie.

Olympus Image Share - OI.Share - logo Aby pobrać aplikację OI.Share lub uzyskać więcej informacji łącznie z instrukcją użytkownika, należy odwiedzić stronę: 

 

http://olympuspen.com/OIShare/ FlashAir™ jest znakiem towarowym Toshiba Corporation.
Specyfikacje produktów mogą ulec zmianie bez uprzedzenia. Najnowsze wersje specyfikacji dostępne są na stronach internetowych Olympus: http://www.olympus-europa.com.

 

Materiały do pobrania:

Informacja prasowa [doc]


Komplet materiałów [zip]


Ol.Share


Promocje Olympus


© Olympus

Terms of Use

Ochrona prywatności

Znak firmowy

Cookies