Kup aparat OM-D lub obiektyw M.ZUIKO i odbierz zwrot nawet do 1100 zł


Chcesz robić imponujące zdjęcia w czasie wakacji?

Kup aparat OM-D lub obiektyw M.ZUIKO i odbierz zwrot nawet do 1100 zł.

Zanim wybierzesz się na wakacje, kup aparat OM-D lub obiektyw M.ZUIKO objęty ofertą i odbierz bonus w wysokości nawet do 1100 zł.

To znakomita oferta dla użytkowników, którzy chcą rozbudować swój fotograficzny arsenał i poszerzyć możliwości. Aparaty i obiektyw OLYMPUS zaprojektowane zostały, aby sprostać oczekiwaniom profesjonalnych fotografów i zaawansowanych fotoamatorów. Powstały dzięki bezkompromisowemu dążeniu do precyzji i najwyższej jakości zdjęć. Lekki, kompaktowy design daje dużo więcej możliwości, zapewniając jednocześnie najwyższa jakość optyczną.


Promocja zakończona, ale nic straconego! Zobacz aktualną promocję >>

Aparaty i obiektywy objęte promocją
Zasady promocji


- Kup aparat OM-D lub obiektyw M.ZUIKO w terminie od 1 lipca 2016 r.
do 15 sierpnia 2016 r. w wybranych sklepach


- Wypełnij zgłoszenie na stronie


- Wyślij kod kreskowy wycięty z opakowania


- Bonus otrzymasz przelewem na konto. Jedź na wakacje i rób imponujące zdjęcia!
Każdy aparat z linii OM-D został stworzony, aby zapewniać niezwykłą jakość zdjęć. Szybkość działania, idealna precyzja i szeroki wybór kreatywnych opcji, wszystko opakowane w ponadczasowy, najwyższej jakości design. Zaawansowane rozwiązania, jak Elektroniczny Wizjer, sprawiają, że te aparaty są o krok przed innymi.

Dzięki najwyższej jakości, ponadczasowemu designowi i wytrzymałej konstrukcji, OM-D jest gotów sprostać wyzwaniom. Od piasku i kurzu po deszcz i śnieg – niezależnie od tego, w jakich warunkach pracujesz, możesz skupić się na kompozycji ujęcia i uchwyceniu tego jednego, decydującego momentu.

Więcej o systemie OM-D
Warsztaty Fotografii Portretowej ZUIKO


Kupiłeś aparat lub obiektyw objęty promocją? WYŚLIJ ZGŁOSZENIE